Son dakika haberi | Yatırımcı rehberi (8)

Son dakika haberi | Yatırımcı rehberi (8)

16.01.2021 11:03 | Son Güncelleme: 16.01.2021 11:20
Son dakika haberi | Yatırımcı rehberi (8)

Bir son dakika haberine göre Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım7,57-1,17-2,20
Acıpayam Selüloz18,608,088,64
Adel Kalemcilik26,90-4,27-21,42
Adese Alışveriş Ticaret2,68-5,96-4,29
Afyon Çimento5,18-5,131,37
Ak Enerji2,28-2,983,17
Akbank6,91-7,99-0,29
Akçansa18,20-3,4010,04
Akdeniz Yatırım Hold.5,24-0,761,35
Akfen GMYO5,032,443,50
Akın Tekstil37,0012,6016,50
Akiş GMYO3,52-2,76-0,28
Akmerkez GMYO62,90-2,10-2,32
Aksa14,151,51-3,02
Aksa Enerji8,271,2211,16
Aksigorta9,45-5,881,61
Aksu Enerji14,23-1,590,78
Alarko Carrıer538,6022,9747,60
Alarko GMYO24,98-1,34-4,51
Alarko Holding10,4815,4221,30
Albaraka Türk1,971,031,55
Alcatel Lucent Teletaş29,48-6,59-0,61
Alkim Kağıt14,754,918,87
Alkim Kimya16,474,1113,29
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,26-7,003,20
Altınyunus Çeşme66,4040,6832,91
Anadolu Efes26,701,8315,19
Anadolu Grubu Holding27,76-2,185,07
Anadolu Hayat Emek.10,607,2922,26
Anadolu Isuzu19,93-1,3410,72
Anadolu Sigorta7,903,544,64
Anel Elektrik3,00-3,85-5,36
Arçelik33,082,928,82
ARD Bilişim Teknolojileri56,203,7916,89
Arena Bilgisayar47,5629,8038,26
Armada Bilgisayar63,1026,2028,57
Arsan Tekstil7,460,672,33
Artı Yatırım Holding9,5139,8563,97
Arzum Ev Aletleri22,32-0,18-9,34
Aselsan18,18-4,06-0,38
Ata GMYO6,01-4,309,07
Atakule GMYO2,9312,6916,27
Atlantis Yatırım Holding9,005,8861,87
Atlas Yat. Ort.1,780,561,71
AvivaSA Emeklilik Hayat18,873,974,71
Avrasya GMYO3,70-4,39-8,87
Avrasya Petrol ve Tur.3,18-2,75-0,63
Avrupa Yatırım Holding7,0619,4617,67
Ayen Enerji5,44-2,860,55
Ayes Çelik Hasır ve Çit10,68-2,82-5,90
Aygaz14,72-1,740,48
Bagfaş24,723,6023,60
Bak Ambalaj21,101,444,46
Balatacılar Balatacılık7,87-2,84-4,49
Bantaş Ambalaj4,64-6,07-1,07
Banvit51,353,32-1,25
Baştaş Başkent Çimento19,001,609,38
Batı Çimento5,7216,9721,44
Batısöke Çimento2,44-2,010,00
Bayrak Taban Sanayi10,460,38-1,41
Bera Holding20,982,943,45
Berkosan Yalıtım9,117,682,13
Beşiktaş Futbol Yat.4,16-3,482,97
Beyaz Filo10,56-1,123,73
Bilici Yatırım6,84-2,983,01
Bim Mağazalar74,35-2,681,11
Birko Mensucat1,111,830,00
Birlik Mensucat3,043,40-12,14
Bizim Mağazaları15,25-4,69-0,72
Borusan Mannesmann35,509,5027,70
Borusan Yat. Paz.504,00-3,0810,31
Bosch Fren Sistemleri1.320,001,936,55
Bossa18,86-2,085,66
Brisa22,842,8814,54
Burçelik26,3220,1825,21
Burçelik Vana54,6022,209,95
Bursa Çimento11,77-0,68-2,24
Carrefoursa73,1510,081,88
Casa Emtia Petrol139,0026,3631,13
Ceo Event Medya6,64-1,483,27
Coca Cola İçecek74,502,9713,22
Cosmos Yat. Holding12,7120,4757,69
Credıtwest Faktorıng5,44-6,85-7,33
Çelebi179,00-0,67-1,93
Çelik Halat20,00-0,99-6,63
Çemaş Döküm2,15-3,150,00
Çemtaş15,981,190,50
Çimbeton493,4029,4366,41
Çimentaş59,5025,0064,55
Çimsa18,900,116,18
Çuhadaroğlu Metal8,19-0,125,95
Dagi Giyim8,292,472,73
Dagi Yatırım Holding14,608,3113,18
Dardanel30,20-2,58-9,85
Datagate Bilgisayar16,14-0,550,19
Demısaş Döküm6,27-2,64-5,14
Denge Holding6,85-3,7925,00
Deniz GMYO4,111,4820,18
Derimod10,606,008,83
Derlüks Deri9,461,837,26
Desa Deri10,06-1,473,29
Despec Bilgisayar12,68-3,72-2,91
Deva Holding25,40-1,635,22
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,220,633,41
Diriteks Diriliş Tekstil4,25-2,9713,94
Ditaş Doğan33,26-0,181,77
DO-CO575,00-6,66-8,73
Doğan Burda22,74-12,201,34
Doğan Holding3,462,0612,70
Doğtaş Kelebek Mobilya2,491,396,92
Doğusan4,85-2,8110,73
Doğuş GMYO8,94-3,669,42
Doğuş Otomotiv30,649,196,61
Döktaş Dökümcülük31,66-1,553,40
Duran Doğan Basım10,901,493,91
Dyo Boya11,94-1,895,11
Eczacıbaşı İlaç7,46-1,190,00
Eczacıbaşı Yatırım35,702,9428,70
Edip Gayrimenkul3,24-1,52-2,41
Ege Endüstri1.828,601,845,86
Ege Gübre225,8024,2055,51
Ege Profil38,28-2,450,10
Ege Seramik13,2010,0028,28
Egeplast34,00-7,612,10
Ekiz Kimya7,063,07-0,98
Emek Elektrik5,25-5,06-11,32
Eminiş Ambalaj50,0042,8635,72
Emlak Konut GMYO2,45-3,5414,49
Enerjisa Enerji12,42-3,42-0,72
Enka İnşaat8,201,2311,26
Erbosan44,78-2,319,22
Ereğli Demir Çelik15,191,201,74
Ersu Gıda5,101,593,24
Escort Teknoloji6,500,46-1,07
Esenboğa Elektrik22,8217,2719,92
Etiler Gıda4,369,829,55
Euro Kapital Yat. Ort.3,973,663,12
Euro Trend Yat. Ort.3,584,99-0,56
Euro Yat. Ort.4,8112,126,65
Euro Yatırım Holding3,58-1,9226,06
Fade Gıda6,160,16-0,48
Fenerbahçe Futbol41,9013,3741,75
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,43-2,870,94
F-M İzmit Piston173,1020,8839,26
Fonet Bilgi Teknolojileri12,31-1,76-5,53
Ford Otosan151,3012,0720,08
Formet Çelik Kapı4,900,003,16
Frigo Pak Gıda21,98-4,104,77
Galatasaray Sportif3,89-2,75-3,95
Garanti Bankası10,02-6,88-3,38
Garanti Faktoring12,689,5913,93
Garanti Yat. Ort.3,49-19,958,05
Gedik Y. Men. Değ.12,95-7,502,78
Gediz Ambalaj32,0212,6719,48
Gentaş5,68-8,68-4,38
Gersan Elektrik6,464,875,21
Global Men. Değ.6,14-8,082,16
Global Yat. Holding5,140,009,83
Good-Year8,56-3,062,39
Göltaş Çimento40,10-2,62-2,81
Gözde Girişim7,08-1,26-11,28
GSD Denizcilik5,270,194,56
GSD Holding2,40-8,40-4,38
Gübre Fabrik.67,30-5,28-21,79
Güler Yat. Holding10,59-1,03-2,58
Halk GMYO3,392,425,61
Hatay Tekstil15,999,6714,62
Hedef Girişim3,53-2,033,02
Hektaş27,4012,4843,68
HUB Girişim18,36-1,980,88
Hürriyet Gzt.2,334,0210,95
ICBC Turkey Bank6,73-5,213,54
İdealist Danışmanlık13,506,300,30
İdealist GMYO8,150,7419,85
İhlas Ev Aletleri1,85-2,63-1,60
İhlas Gayrimenkul1,38-1,4310,40
İhlas Gazetecilik3,91-3,22-3,69
İhlas Holding1,262,441,61
İhlas Yayın Holding1,160,871,75
İndeks Bilgisayar19,90-2,074,03
Info Yatırım6,20-2,36-3,88
İntema50,0039,2025,31
Inveo Yatırım Holding77,9033,6276,16
İpek Doğal Enerji13,38-1,402,29
İskenderun Demir Çelik10,513,343,96

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Elif Ferhan Yeşilyurt

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title