HABER: Yaşlı kadın, trafik kazasında ölümden son anda kurtuldu

Yaşlı kadın, trafik kazasında ölümden son anda kurtuldu

3 Haziran 2020 11:00
Yaşlı kadın, trafik kazasında ölümden son anda kurtuldu

Kırıkkale'de yolun karşısına geçmek isteyen yaşlı kadın ezilmekten son anda kurtulmasına rağmen hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti.

Haber Yorumları (9)
...: kadın cağız olayın farkında bile değil beyaz araç 100 suçlu hem geldiği şeridin en solunda hem sağdan gelen araçta yol geçiş üstünlüğü var bu görüntülerle 8 de 8 beyaz araca kusurlu kaza raporu tutulmuştur mutlaka.
VATANDAS: KADIN OLMASA YİNE CARPARDILAR O HIZDA BENCE
RIDO: zaten kazaya sebebiyet veren kadın, , yolun ortasında dikiliyor kamyonet sola kaçamıyor, bu kadın bu kafayla birgün araba altında kalır.
YAAAP MAAA: Soforlerin sucu yok diyorsun yani. senin ehliyetinde mi ayni bakkaldan?
FAKİ: İq kaç senin?
CEVDET: ne çok seviyosunuz abartmayı kadına değmemiş bile, size de haber olsun
ADİL: Minibüs şoförü takisye vurmamak için refleksle direksiyonu sola kırsaydı teyze gitmişti onu diyor haber. Kediyi ezmemek için direksiyon kırıp otobüs durağına dalan kaza haberlerini hatırla çok var böyle.
BİLGİLİ: Çarpmaya ramak kalmış. . bu da kıl payı kurtulmuş anlamına gelir. Tamam bazen abartılı haberler veriliyor ama. . bu haberde abartı yok. . Sen haberleri karıştırdın sanki Cevdet aga :)
HABERCİ: bu haber sitesini zorla mı takip ettiriyolar kardeş, beğenmiyosan niye burdasın?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title