Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kayısılı teşekkür

Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kayısılı teşekkür

27.10.2020 18:33 | Son Güncelleme: 27.10.2020 18:42
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kayısılı teşekkür

Son dakika haber... AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ile Bülent Tüfenkci, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kayısı takdim etti.

AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ile Bülent Tüfenkci, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kayısı takdim etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, hafta sonu geldiği Malatya'da partisinin 7. Olağan İl Kongresi'ne katılmış ve kentte toplam bedeli 1 milyar 600 milyon lirayı aşan kamu ve özel sektör yatırımının açılışını gerçekleştirmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kentte yaptığı yatırım ve hizmetlerden dolayı AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısında MKYK üyeleri ve Malatya Milletvekillerinden Öznur Çalık ile Bülent Tüfenkci kayısı takdiminde bulundu.

Milletvekili Çalık, sosyal medya hesabından, "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a AK Parti MKYK toplantımızda MKYK üyemiz Bülent Tüfenkci ile birlikte kayısımızı takdim ederek hemşehrilerimizin selam, sevgi ve hürmetlerini ilettik. Malatya'nın Sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevdası bir başka." paylaşımında bulundu.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Volkan Kaşik

Manşet Haberler

title