(Son dakika) Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ameliyata alındı

(Son dakika) Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ameliyata alındıGece hastaneye kaldırılan Başkan Cengiz'in ilk ziyaretçisi Ali Koç oldu Serhan TÜRK, İstanbul DHA Cuma günü hastaneden taburcu olan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz rahatsızlanınca yeniden hastaneye kaldırıldı.

(Son dakika) Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ameliyata alındı
18.05.2020 13:23 | Son Güncelleme: 18.05.2020 13:23

(Son dakika) Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ameliyata alındı

Gece hastaneye kaldırılan Başkan Cengiz'in ilk ziyaretçisi Ali Koç oldu 

Serhan TÜRK, İstanbul DHA 

Cuma günü hastaneden taburcu olan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz rahatsızlanınca yeniden hastaneye kaldırıldı. Hastanede kaldığı süre içerisinde beyin ameliyatı olan ve çok kapsamlı tetkikleri yapılan Sarı-Kırmızılı kulübün başkanının kemoterapi görmesi nedeniyle olumsuz bir reaksiyon yaşandığı ve bu nedenle dün acilen hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Başkan Cengiz'in Nişantaşı'nda bir hastaneye götürüldüğü ve bu sabah ameliyata girdiği öğrenilirken, Cengiz'in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un olayı duyunca kendisini ilk ziyaret edenler arasında olduğu belirtildi.

Kaynak: DHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title