Erdoğan, İstanbul'da Halka Hitap Etti: Parlamentoda Hedefimize Ulaşamadık

Erdoğan, İstanbul'da Halka Hitap Etti: Parlamentoda Hedefimize Ulaşamadık

İstanbul'da halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, parlamentoda hedeflerine ulaşamadıklarını belirterek "Onu da çözeceğiz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Huber Köşkü önünde kendisini bekleyen kalabalığa seslendi. Konuşmasında parlamentoda hedefe ulaşamadıklarını vurgulayan Erdoğan "Parlamentoda her ne kadar hedefe ulaşamadıysak ta inşallah elimizden gelen bütün gayretlerimizle cumhur ittifakıyla çözmenin gayreti içinde olacağız" dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

Gerek yurt içi gerek yurt dışı şu anda gelen tüm neticiler hamdolsun gayet olumlu, güzel. Ve parlamentoda her ne kadar hedefe ulaşamadıysak ta inşallah elimizden gelen bütün gayretlerimizle cumhur ittifakıyla çözmenin gayreti içinde olacağız. Allah yar yardımcımız olsun.

"BU AKŞAMKİ ORGANİZASYONU İPTAL EDELİM"

Buradan ayrıca Kısıklı'ya da seslenmek istiyorum. Orada da büyük bir teveccüh var, beklenti var. Bu akşamki organizasyonu inşallah iptal edelim. Sadece Ankara'daki balkon kouşmasıyla bu işi toparlayalım diyorum.

"BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN"

Sizleri allaha emanet ediyorum. Kısıklı'daki kardeşlerimi de Allah'a emanet ediyorm. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun inşallah.

Öte yandan Erdoğan'a ait sosyal medya sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda "Devam" ifadesine yer verildi;