Son dakika! BANÜ tarafından "Uluslararası Görsel Sanatlar Bienali" düzenlendi - Haberler
Haberi Paylaş

Son dakika! BANÜ tarafından "Uluslararası Görsel Sanatlar Bienali" düzenlendi

AA / Ahmet Pesen - Haberler | Kültür Sanat
Son dakika! BANÜ tarafından

Gelen son dakika haberine göre Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi tarafından düzenlenen "1. Uluslararası Görsel Sanatlar Bienali" sona erdi.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Mimarlık Ve Tasarım Fakültesi tarafından düzenlenen "1. Uluslararası Görsel Sanatlar Bienali" sona erdi.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamada, sergilenmeye değer bulunan 214 eser, sanal gerçekliğe uygun 360 derecelik dijital ortamda, Kazlıçeşme Sanat Galerisi'nde 3-17 Mayıs tarihleri arasında ziyarete açık kaldı.

15 gün boyunca sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği ve çok sayıda sanatsever tarafından ziyaret edilen Bienal'deki eserlerin büyük beğeni topladığı belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, bienalin görsel sanatlar alanında yapılmış ilk online bineal olduğunu kaydetti.

Özdemir, bienalin koodninatörlüğünü üstlenen Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Öğretim Üyeleri Dr. İbrahim Yılmaz ve Dr. Ersan Sarıkahya'ya, eserlerin seçimi için titizlikle çalışan jüri üyelerine ve katkı sağlayan sanatçılara teşekkür etti.

AA / Ahmet Pesen - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title