Son Dakika: AK Parti'nin Bursa'daki 5 ilçe kongresi daha tamamlandı

Son Dakika: AK Parti'nin Bursa'daki 5 ilçe kongresi daha tamamlandı

13.09.2020 19:27 | Son Güncelleme: 13.09.2020 20:24
Son Dakika: AK Parti'nin Bursa'daki 5 ilçe kongresi daha tamamlandı

Son dakika politika haberi... AK Parti'nin Bursa'da mart ayında başlayan ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ara verilen ilçe kongreleri devam ediyor.

AK Parti'nin Bursa'da mart ayında başlayan ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ara verilen ilçe kongreleri devam ediyor.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, bu hafta Keles, Orhaneli, Harmancık, Büyükorhan ve Nilüfer ilçelerinde kongreler tamamlandı.

Bugün gerçekleşen Nilüfer İlçe Kongresi'ne AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Bursa milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Efkan Ala, Refik Özen, Osman Mesten, Atilla Ödünç, Ahmet Kılıç, Emine Yavuz Gözgeç, Vildan Yılmaz Gürel, Muhammet Müfit Aydın ve Zafer Işık ile çok sayıda partili katıldı. Bir süre önce başkanlığa atanan Eşref Kurem, 315 delegenin tam oyunu alarak başkanlığa seçildi.

Keles İlçe Kongresi'nde mevcut ilçe başkanı Özcan Yeni, Harmancık'ta mevcut başkan Yakup Bayram, Büyükorhan'da mevcut başkan Kamil Turhan, Orhaneli'de mevcut başkan Ramazan Turhan delegelerin tamamının oyunu alarak güven tazeledi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, ilçe kongrelerini salgın tedbirlerine uyarak gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Salman, "İlçe kongrelerimizin yapılacağı alanları açık ve geniş mekanlardan seçmeye özen gösterdik. Alanda maske, dezenfektan ve sosyal mesafe kuralları aksatılmadı." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet

Haberler

Politika

Son Dakika Haberleri

Gömeç aydınlanacak - HaberEvli kadın saplantılı sapığın tecavüzüne uğradı, o görüntüler kocasına gönderilince soluğu mahkemede aldı - HaberMHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz CHP ve İYİ Parti'ye yüklendi - HaberAK Parti Batman İl Kongresi yapıldı - HaberAK Parti Sözcüsü Çelik: "Türkiye'de bir partinin yöneticileri yabancı bir devlet başkanından demokrasi dileniyor" - HaberAK Partili Karaaslan: "Dünya siyasetinde muhalefetler önemli eleştirilerde bulunur, bizde maalesef böyle değil" - HaberÇin'de 14 bin kişinin karantinaya alınmasına neden olan SARS virüsü Irak'ta da görüldü - HaberKemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu: Alaattin Çakıcı devlet adamıdır, ağabeyim hastadır - HaberSon dakika haberleri... MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, Karabük il kongresinde konuştu - HaberSon dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Çevre kirliliği ve iklim değişikliği ile mücadele edilirken yeni haksızlıkların, yeni çifte standartların oluşmasına müsaade... - HaberSon dakika... AK Parti Gümüşhane 7.olağan il kongresi yapıldı - HaberSon dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Savaştan etkilenen bölgelere ve risk altındaki topluluklara yönelik insani yardımların finans kaynaklarını güçlendirmeliyiz." - HaberErdoğan'dan Arınç'ın Demirtaş ve Kavala çıkışına yanıt: Yeni bir fitne ateşi yakılmaya çalışıldığını görüyoruz - HaberSon dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumhur İttifakı'nın gidişinden gayet memnunum. Gezi olaylarının finansörü olanlarla, Kavalalarla bir arada olamayız." - Haber
title