Soma'da Turizm Haftası Kutlandı

Soma'da Turizm Haftası Kutlandı

Soma Ticaret Meslek Lisesi tarafından düzenlenen Turizm Haftası etkinliklerine, gıda kermesi ve çeşitli yarışmalarla devam edildi.

Soma'da Turizm Haftası Kutlandı

Soma Ticaret Meslek Lisesi tarafından düzenlenen Turizm Haftası etkinliklerine, gıda kermesi ve çeşitli yarışmalarla devam edildi. Velilerin ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen muhteşem etkinliklerle Turizm Haftası sona erdi. Yarışmalarda başarılı olan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Etkinliklerinin üçüncü gününde, sınıflar arasında "Ülkemizde Turizm" konulu bilgi yarışması düzenlendi. Yarışmada birinci olan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Yarışmadan sonra Okul Aile Birliği tarafından velilere ve öğrencilere gözleme ve ayran ikramı yapıldı.

Soma'nın tarihi, turistik ve kültürel alanlarının turizme kazandırılmasına yönelik Kaymakam Abdülkadir Karataş tarafından organize edilen "Marka Takımın" faaliyetlerini sürdüreceği ve turizm adına seferberliğin devam edeceği ifade edildi. Hafta boyunca bir çok etkinlikle kutlanan Turizm Haftası'nın, ileriki yıllarda daha geniş faaliyetlerle kutlanacağı bildirildi.

(HU-ERG-

20.04.2012 21: 32: 39

TSI

NNNN - MANİSA