Soma Caddelerinde Hummalı Çalışma

Soma Caddelerinde Hummalı Çalışma

Soma'da bir yandan Bölgesel Isıtma Sistemi'ni yaygınlaştırılabilmek amacıyla hızla alt yapı çalışmalarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da çalışmaların ardından bozulan yolları bakımdan geçiriyor.

Soma Caddelerinde Hummalı Çalışma


Soma'da hızla Bölgesel Isıtma Sistemi alt yapı çalışmalarını gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, çalışmaların ardından bozulan yolları da elden geçiriyor. Vatandaşların kış aylarında zorluk yaşamaması amacıyla bir yandan kilit parke taşı döşemesi yapan Büyükşehir Belediyesi, bir yandan bozulan yolları stabilize ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Halis Satılmış ve Soma Koordinasyon Şube Müdürü İbrahim Yıldırım da yapılan çalışmaları inceledi.

Soma'da 150 Bin Metre Kare Kilit Parke

Soma'da yatırımların devam ettiğini belirten Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Halis Satılmış," Bölgesel Isıtma Sistemi çalışmaları sırasında vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamasını amaçlıyoruz. Kış aylarında sokakların çamur halde olmaması için özveriyle çalışıyoruz. Bu anlamda bir yandan bozulan yolları stabilize ediyoruz. Bir yandan da kilit parke taşı döşeyerek çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Bu anlamda Soma'da Bölgesel Isıtma Sistemi'nin ardından bozulan yollarda yaklaşık 150 bin metre kare kilit parke taşı döşemesi gerçekleştirdik" ifadelerinde bulundu.

Vatandaş Çalışmalardan Memnun

Daha sonra çalışmaların tamamlandığı sokaklarda incelemelerde bulunan Satılmış esnafla ve vatandaşla da sohbet etti. Yapılan çalışmalar nedeniyle memnuniyetini dile getiren vatandaşlar Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkür etti.