Solotürk Haberleri

Solotürk haber, Solotürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Solotürk - 20.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ-15
Görüntü Dökümü --------------------------- Sahilin genel görüntüsü - Kaybolanların yakınları  - Kurtarma botunun görüntüsü - Aramadan genel ve detay görüntüler  Haber-Kamera: Mithat ÜNAL/ANAMUR (Mersin), =============================== SoloTürk'ten Rize semalarında nefes kesen gösteri  Türk Hava Kuvvetleri'nin gösteri uçağı SoloTürk, Rize semalarında nefes kesen gösteri düzenledi.
Solotürk - 20.8.2019
SOLOTÜRK, Rize'de gösteri uçuşu yaptı
Türk Hava Kuvvetleri akrobasi timi SOLOTÜRK, Rize'de gösteri uçuşu yaptı.
Solotürk - 4.8.2019
Red Bull Uçuş Günü görsel bir şölene sahne oldu
Yarışmacıların uçuş araçlarına uyumlu eğlenceli kostümleri ve sahne şovları ile rampadan denize uçtuğu organizasyonun jüri koltuğunda ise Müge Boz, İbrahim Selim, İlayda Alişan, Yağmur Sarıoğlu, Ogeday Girişken, Muhammed Yılmaz, Sinan Güler, SoloTürk Kurucu Lideri Öğretmen Pilot Murat Keleş ile dünya ve Avrupa şampiyonu Red Bull sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı ve yine Red Bull sporcusu Kübra Dağlı yer aldı.
Solotürk - 4.8.2019
Red Bull Uçuş Günü unutulmaz görsel şölen sundu
Yarışmacıların uçuş araçlarına uyumlu eğlenceli kostümleri ve sahne şovları ile rampadan denize uçtuğu organizasyonun jüri koltuğunda ise; güzel sunucu Müge Boz, başarılı oyuncu İbrahim Selim, Çukur dizisindeki rolüyle beğeni toplayan İlayda Alişan, Türkiye'nin başarılı kadın pilotlarından Yağmur Sarıoğlu, Survivor şampiyonu Ogeday Girişken ve havacılık dünyasının yakından tanıdığı uçak mühendisi ve sosyal medya fenomeni Muhammed Yılmaz, Türk basketbolunun önemli yıldızlarından  Sinan Güler, SoloTürk Kurucu Lideri Öğretmen Pilot Murat Keleş ile Dünya ve Avrupa şampiyonu, jimnastiğin genç yeteneği Red Bull sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı ve Türkiye'nin en yetenekli tekvando temsilcilerinden olan Red Bull sporcusu Kübra Dağlı yer aldı.
Solotürk - 23.7.2019
SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları, Erzurum'da gösteri uçuşu yaptı
Türk Hava Kuvvetleri akrobasi timi SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları, Milli Mücadele'nin 100. yılı dolayısıyla Erzurum'da gösteri uçuşu gerçekleştirdi.
Solotürk - 22.7.2019
SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları Erzurum semalarında
Türk Hava Kuvvetleri akrobasi timi SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları, Erzurum'da Milli Mücadele'nin 100. yılı dolayısıyla gerçekleştireceği gösteri öncesi prova yaptı.
Solotürk - 14.7.2019
Haftanın tarihine bakış
2018- SOLOTÜRK ekibi, İngiltere'de RIAT 2018 Airshow'da "En İyi Solo Jet Gösteri Uçuşu" ödülüne layık görüldü.
Solotürk - 4.7.2019
Milli Mücadele ruhu bir asır sonra coşkuyla yaşatılacak
Milli Mücadele'nin dönüm noktalarından olan ve yurdun işgal edildiği dönemde Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı Erzurum Kongresi'nin 100. yıl dönümü, coşkuyla kutlanacak.
Solotürk - 30.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 18
İZMİR'DEKİ ORMAN YANGININDA ALEVLERİN TEHDİT ETTİĞİ OTELLER TAHLİYE EDİLDİ (1) İZMİR'in Menderes ilçesi Özdere bölgesindeki ormanlık alanda elektrik tellerinin sürtünmesi sonucu orman yangını çıktı.
Solotürk - 30.6.2019
Solo Türk, Yalovalı Şehit Onbaşı için uçtu
TÜRK Hava Kuvvetleri'nin akrobasi ekibi Solo Türk, Diyarbakır'da kaza kurşunu ile şehit olan Yalovalı Jandarma Onbaşı Muhammed İslam Altuğ anısına gösteri uçuşu gerçekleştirdi.
Solotürk - 30.6.2019
SOLOTÜRK, şehit er Altuğ için Yalova semalarında uçtu
Türk Silahlı Kuvvetlerinin gösteri ekibi SOLOTÜRK, şehit er Muhammed İslam Altuğ anısına memleketi Yalova semalarında gösteri uçuşu gerçekleştirdi.
Solotürk - 29.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Görüntü Dökümü ------ -7 aylık Ayla Avohan'ın karpuzun içinde serinlemesinden görüntü Haber: Burhan CEYHAN / AYDIN, ============================== Solotürk'te nefes kesen uçuş gösterisi Türk Silahlı Kuvvetleri filosunda bulunan gösteri uçağı SoloTürk, İzmit'in kurtuluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında gösteri uçuşu yaptı.
Solotürk - 28.6.2019
SoloTürk'ten İzmit'te nefes kesen gösteri uçuşu
TÜRK Hava Kuvvetleri'ne bağlı akrobasi timi SoloTürk, İzmit'in kurtuluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında gösteri uçuşu yaptı.
Solotürk - 28.6.2019
İzmit'in düşman işgalinden kurtuluş yıl dönümü
SOLOTÜRK'e büyük ilgi Kentin düşman işgalinden kurtuluşu kapsamında Türk Silahlı Kuvvetlerinin dünyaca ünlü gösteri ekibi SOLOTÜRK de gösteri yaptı.
Solotürk - 28.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 20
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -7 aylık Ayla Avohan'ın karpuzun içinde serinlemesinden görüntü Haber: Burhan CEYHAN / AYDIN, ============================== SOLOTÜRK'TE NEFES KESEN UÇUŞ GÖSTERİSİ TÜRK Silahlı Kuvvetleri filosunda bulunan gösteri uçağı SoloTürk, İzmit'in kurtuluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında gösteri uçuşu yaptı.
Solotürk - 27.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Haber - Kamera: Cavit AKGÜN / MUĞLA, ==================== 13)SOLOTÜRK'TEN YALOVA'DA NEFES KESEN PROVA Türk Hava Kuvvetleri'nin akrobasi ekibi SoloTürk, 30 Haziran Pazar günü yapılacak olan gösteri öncesinde Yalova'da prova uçuşu yaptı.
Solotürk - 27.6.2019
SoloTürk'ten Yalova'da nefes kesen prova
TÜRK Hava Kuvvetleri'nin akrobasi ekibi SoloTürk, 30 Haziran Pazar günü yapılacak olan gösteri öncesinde Yalova'da prova uçuşu yaptı.
Solotürk - 26.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 22
Haber-Kamera:  KAYA/AYVALIK (BALIKESİR) ==================== SoloTürk'ten Yalova'da nefes kesen prova Türk Hava Kuvvetleri'nin akrobasi ekibi SoloTürk, 30 Haziran Pazar günü yapılacak olan gösteri öncesinde Yalova'da prova uçuşu yaptı.
Solotürk - 26.6.2019
SOLOTÜRK, Yalova'da prova uçuşu yaptı
Türk Hava Kuvvetleri akrobasi timi SOLOTÜRK, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Yalova'ya gelişinin 90. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleştireceği gösteri uçuşu için prova yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Solotürk Haberleri | Solotürk Haber - Haberler - Sayfa 6 - Solotürk haberleri, son dakika solotürk haber ve gelişmeleri burada. TRABZON Of semalarında SoloTürk fırtınası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 20:46:06. #1.15#
title