Söke Belediyesi Şehir Tiyatrosu Ekibine Teşekkür Yemeği

Söke Belediyesi Şehir Tiyatrosu Ekibine Teşekkür Yemeği

Bu Yıl İki Oyun Sahneleyerek Sökelilere Üstün Performans Sergileyen Söke Belediyesi Şehir Tiyatrosu Ekibine Teşekkür Yemeği Verildi.

Söke Belediyesi Şehir Tiyatrosu Ekibine Teşekkür Yemeği

Bu yıl iki oyun sahneleyerek Sökelilere üstün performans sergileyen Söke Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibine teşekkür yemeği verildi. Söke Meandros Restaurant'ta gerçekleşen yemekte Söke Belediyesi Şehir Tiyatrosu yönetmeni Hüseyin Akaya, yönetmen yardımcısı ve oyun yazarı Fatih Akkentli ile tiyatro ekibinin oyuncuları, Söke Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Belediye Kültür Komisyonu Başkanı Hatice Sarınç ile bir araya geldi.

Keyifli geçen yemekte tiyatro ekibi adına yönetmen Hüseyin Akkaya kendilerine verilen destek ve gösterilen incelikten dolayı belediye yönetimine teşekkür etti. Tiyatro ekibinin gösterdikleri başarı ile belediyenin ve Söke'nin gururlarından biri olduğunu ifade eden Söke Belediye Başkan Yardımcısı Hatice Sarınç; "Ekibimiz bu yıl biri çocuk diğeri ise yetişkinler için olmak üzere iki oyun sahneye koydu. Sahnelenen iki oyun da çok beğenildi. Hem bir yılın yorgunluğunun atılması hem de kendilerine teşekkürlerimizi ifade etmek üzere böyle bir yemek düzenledik. Tiyatro ekibimizin başarılarının devamı en büyük dileğim" diye konuştu.

(LT-İK) 26.06.2008 16:52 TSİ