Sokakta Yaşayan Jose Antonio'nun İnanılmaz Değişimi

Sokakta Yaşayan Jose Antonio'nun İnanılmaz Değişimi

İspanya'da gerçekleşen ve kısa bir sürede İspanya basını tarafından en çok haber yapılan isimlerden birisi olarak kabul edilen Jose Antonio, 25 yıllık bir süre boyunca İspanya'nın en büyük adalarından Mayorka Adası'ndaki Palma şehri sokaklarında yaşadı ve bu süreçte, araçların park...

Sokakta Yaşayan Jose Antonio'nun İnanılmaz Değişimi

İspanya'da gerçekleşen ve kısa bir sürede İspanya basını tarafından en çok haber yapılan isimlerden birisi olarak kabul edilen Jose Antonio, 25 yıllık bir süre boyunca İspanya'nın en büyük adalarından Mayorka Adası'ndaki Palma şehri sokaklarında yaşadı ve bu süreçte, araçların park etmesine yardımcı olarak geçimini sağlamaya çalıştı.

Bulunduğu mahallenin sakinleri tarafından oldukça sevilen ve mahallenin yüzü haline gelen Antonio'ya yürüyüşe çıktığı bir esnada, La Salvajeria adlı bu mahallede berberlik yapan Salva Garcia'dan oldukça ilginç bir teklif geldi. Daha iyi bir iş ve daha iyi bir görünüme sahip olması için Garcia, Antonia'ya dükkanına gelmesini ve kendisini kırmamasını istedi.

Bu teklife hayır demeyen Antonio, saçları ve sakalları kesilip boyanırken kendisini hiç görmedi. Süreç sonunda gözlerine inanamayan ve 25 yıllık sokak hayatında hayatının en mutlu günün geçiren Antonio'ya bu değişime oldukça şaşıran mahalle sakinlerinden yeni kıyafetler de hediye edildi.

İşte bu inanılmaz değişime ait bir kaç fotoğraf;

Kaynak: Ontrava.com