Duvar Dibinde Sıkıştırdığı Engelli Kız Çocuğa Dakikalarca Taciz Eden Sapık Kamerada!

Duvar Dibinde Sıkıştırdığı Engelli Kız Çocuğa Dakikalarca Taciz Eden Sapık Kamerada!

Şanlıurfa'da engelli küçük bir kızın 50 yaşlarındaki bir sapık tarafından dakikalarca cinsel tacize uğraması güvenlik kameralarına yansıdı. Sapık adam, duvar dibinde sıkıştırdığı engelli kızı taciz ederken küçük kız ise sapığın elinden kurtulmak için yoğun çaba harcadı.

Şanlıurfa'da engelli olduğu belirtilen küçük bir kızın 50 yaşlarındaki bir sapık tarafından dakikalarca cinsel tacize uğraması güvenlik kameralarına yansıdı. Sapık adam duvar dibinde sıkıştırdığı engelli küçük kızı taciz ederken küçük kız ise sapığın elinde kurtulmak için yoğun çaba harcadı.

ENGELLİ KÜÇÜK KIZ, 50 YAŞLARINDAKİ SAPIĞIN TACİZİNE UĞRADI

Edinilen bilgiye göre, olay, Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesine bağlı Camikebir Mahallesinde yaşandı. Sokakta yürüyen engelli olduğu belirtilen küçük bir kız, kimliği belirlenemeyen 50 yaşlarındaki bir sapığın cinsel tacizine uğradı.

DUVARIN DİBİNE SIKIŞTIRDIĞI ENGELLİ KIZA DAKİKALARCA TACİZ ETTİ

Sapık adam duvar dibinde sıkıştırdığı engelli küçük kızı dakikalarca taciz ederken küçük kız ise sapığın elinde kurtulmak için yoğun çaba harcadı.

KÜÇÜK KIZI YANINDAN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN EL HAREKETLERİ YAPTI

Güvenlik kameralarına da yansıyan iğren olayın ardından sapık adam, küçük kızı yanından uzaklaştırmak için el hareketleri yaptı. Bir süre etrafını kontrol eden sapık olay yerinden uzaklaştı.

Sapığın kimliğinin belirlenmesi ve yakalanması için çalışma başlatıldığı öğrenildi.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.