Advertisement

Sokak hayvanlarına ilk mama kaymakamdan

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Sokak hayvanlarına ilk mama kaymakamdan "Her şey sevgi ile başlar" projesi kapsamında Silivri'deki sokak hayvanları unutulmadı.

Sokak hayvanlarına ilk mama kaymakamdan

İSTANBUL - "Her şey sevgi ile başlar" projesi kapsamında Silivri'deki sokak hayvanları unutulmadı. Projenin Silivri ayağında ilk besleme İlçe Kaymakamı Ali Partal tarafından gerçekleştirildi.

Başta Silivri Ormanlarındaki sokak hayvanları olmak üzere ilçe genelindeki tüm sokak hayvanlarını beslenmesi planlanan proje kapsamında ilçe merkezindeki sokak hayvanlarına ilk mamayı ilçe Kaymakamı Ali Partal verdi.

Yalçın "Bugün günlerden Silivri"

Herşey Sevgiyle Başlar proje yöneticisi Oral Yalçın yaptığı açıklamada "Bugün günlerden Silivri. HAYKURDER Başkanı Erman Paçalı ve Her şey Sevgiyle Başlar Projesi Saha Koordinatörü Yasemin Yılmaz liderliğinde gerçekleşecek olan sokak hayvanlarına yemek dağıtımı için tüm ekibe kolaylıklar diliyoruz. 7 hafta önce başlattığımız projemize bu hafta Silivri Ormanları da dahil edildi. Ayrıca yemeğin yanı sıra mama dağıtımı etkinliği için Lider Pet Food firması "Kuru Mama" göndererek projeye destek verdi. HAYKURDER Derneği ile ortak yapacağımız bu dağıtımda Silivri'de buluştuk. Bizlere moral olan, desteğini esirgemeyen Lider Pet Food firmasına şahsım, şirketimiz ve pjoje ekibimiz adına da teşekkürlerimi sunarım" dedi.

HAYKURDER'den yapılan açıklamada ise merkez mahallelerde besleme yapan dernek gönüllüleri ile saat 12.00'de Silivri otogarından start aldığını, merkez mahallelerdeki beslemeler devam ederken kırsal alanlarda da bölge besleme gönüllüleri ile sahada buluşulacağı belirtildi.

Sokak hayvanlarına ilk mama kaymakamdan
Sokak hayvanlarına ilk mama kaymakamdan
Sokak hayvanlarına ilk mama kaymakamdan
Sokak hayvanlarına ilk mama kaymakamdan

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title