Şöhretlerden Futbol Şov

Bu Yıl 2'ncisi Düzenlenen, Grand Yükseliş Otel'in Geleneksel Futbol Turnuvasının İzmit'teki Açılışında,türk Futboluna Bir Dönem Damgasını Vuran Metin Tekin, Oğuz Çetin, Hami Mandralı Gibi Şöhretler, Kocaelili Şöhretlere Karşı Forma Giydi. Halı Sahada Gerçekleştirilen Karşılaşmayı Oğuz Çetin'in Ta...

Şöhretlerden Futbol Şov

Bu yıl 2`ncisi düzenlenen, Grand Yükseliş Otel`in geleneksel futbol turnuvasının İzmit`teki açılışında,Türk futboluna bir dönem damgasını vuran Metin Tekin, Oğuz Çetin, Hami Mandralı gibi şöhretler, Kocaelili şöhretlere karşı forma giydi. Halı sahada gerçekleştirilen karşılaşmayı Oğuz Çetin`in takımı 8-7 kazandı.

Aynı zamanda Oğuz Çetin`in ağabeyi olan Grand Yükseliş Otel Genel Müdürü Cengiz Çetin`in organize ettiği turnuvaya, şöhretlerin yaptığı açılış maçı damgasını vurdu.

Türk futbolunda dönemlerinin en popüler futbolcuları arasında yer alan İstanbul Karması, Oğuz Çetin, Hami Mandıralı, Metin Tekin, Tolunay Kafkas, Hamza Hamzaoğlu ve Murat Aydın`dan oluştu.

Kocaelispor karmasında ise Bülent Baturman, Yaşar Altıntaş, Soner Boz gibi önemli isimler yer aldı. Süper Lig hakemi Halis Özkahya`nın yönettiği açılış maçını, İstanbul karması 8-7 kazandı. Havai fişek gösterileri ile müthiş bir açılışa imza atan Grand Yükseliş`in turnuvasında, ünlü futbolcular izleyenler tarafından bol bol alkış aldı. Karşılaşmada Hami Mandralı ile Kocaelili şöhretlerden Bülent Baturman 3`er gol attı. Oğuz Çetin, Tolunay Kafkas ve Metin Tekin de birer gol kaydetti.

Kaynak: DHA