Soğuk Suyu Isıtınca…

Soğuk Suyu Isıtınca…

Ne Başından Aşağı Güller Döktü, Ne de Tüm Dünyayı Ayağına Serdi. Oğuz Kayhan, Aşkı Demet Akalın'ı Evliliğe İkna Etmek İçin Sadece Buz Gibi Bir Suyu Elleriyle Isıtmaya Çalıştı.

Soğuk Suyu Isıtınca…

Uzun süre yaşanan ancak hüzünle biten bir ilişki... İşte bu süreç Demet Akalın için yeni bir dönemin başlangıcı oldu. Son albümü ile zirveye oturan Demet, özel hayatında da aradığı mutluluğu buldu. Ve başarılı şarkıcı, 3 Temmuz günü sürpriz bir şekilde işletmeci Oğuz Kayhan ile evlendi. 2.5 aylık bir ilişkinin ardından nikah masasına oturan Demet'in "Evet" demesinde ise "buz" gibi bir suyun etkisi çok büyük.


İşte, Demet'in 'Evet'inin kendi ağzından hikayesi: "Bir akşam soğuk su içiyordum. Oğuz birden bardağı elimden aldı ve suyu elleriyle ısıtmaya çalıştı. Oğuz'un evleneceğim adam olduğuna o an karar verdim." Özel hayatındaki mutluluğu hiçbir şeye değişmeyeceğini söyleyen Akalın "Hayalim mesleki anlamda Ajda Pekkan gibi olmak. Ama yalnız değil. Sevdiğinle paylaşmadıktan sonra zirvede olmanın hiçbir anlamı yok" diyor.

Kaynak: Gecce