Snapchat İçin İşler Kötü Gidiyor!

Şirketlerin düzenli olarak yaptığı çeyrek dönemlik rapor açıklamalarından biri de Snap şirketi tarafından geldi.

Snapchat İçin İşler Kötü Gidiyor!

Şirketlerin düzenli olarak yaptığı çeyrek dönemlik rapor açıklamalarından biri de Snap şirketi tarafından geldi. 2017 yılının ikinci çeyrek raporlarını açıklayan firma için işler pek de istenildiği gibi gitmiyor gibi görünüyor.

Spectacles yere çakıldı!

Snapchat tarafından açıklanan rakamlara göre Spectacles adlı video kaydedebilen gözlüklere olan ilgi her geçen gün azalıyor. 2017 yılının ikinci çeyrek raporlarına göre bu dönemde yalnızca 41,000 adet ürün satılabilmiş.

2017 yılının ilk dönemine baktığımızda ise Snap şirketinin 65,000 civarında Spectacles satmayı başardığı görülüyor. Bu da üç aylık periyotta neredeyse yüzde 30"luk bir düşüşü gözler önüne seriyor.

Spectacles adlı gözlükler Snapchat uygulaması ile eşleşerek 10 saniyelik videolar kaydetmenize ve bunu da tahmin edebileceğiniz gibi direkt olarak uygulama üzerinden paylaşabilmenize olanak tanıyor.

Gizli kayıtların önüne geçilebilmesi için de gözlüğün üzerinde bulunan LED ışıklar kayıt sırasında karşınızdaki kişilere kayıtta olduğunuzu haber vermek için tasarlanmış durumda.

Kaynak: Shiftdelete