Skibbe: "Takım Kesinlikle Hazır Değil"

Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, Takımının Henüz Hazır Olmadığını Açıkladı.

Skibbe:

Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, takımının henüz hazır olmadığını açıkladı.

Takımın Lokomotif Sofya ile oynadığı hazırlık maçının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplandıran genç teknik adam, kafasındaki ilk onbire henüz oluşturamadığını belirterek, "Maçları genel anlamda değerlendirirsek ofansif anlamda etkili oynuyoruz. Defansta sıkıntılarımız var. Gelecek maçlara doğru kadromuz şekillenecek" diye konuştu.

Basın mensuplarının bugün medyada yer alan Stuttgart takımında forma giyen Fernando Meira'nın transferini sorması üzerine Skibbe, "Yönetime bu konuda bir rapor vermedim. Ancak birçok stoper ile temas halindeyiz. Meria'da bunlardan birisi" cevabını verdi.

Alman çalıştırıcı, Lokomotif Sofya maçında nerdeyse tüm oyunculara şans verdiğini ancak kafasında henüz ilk onbirin netleşmediğini ifade etti.

Kewel ile Arda'nın değişik pozisyonlarda oynamasının sorulması üzerine Skibbe, şöyle konuştu. "Kewell ile Arda arasında ayrım yapmıyorum. Arda bugün sağda oynadı ama solda da oynayacak. Ardanın sağ ya da solda oynayacağını söyleyemem. Arda zaman zamanda solda oynayacak. Kewel de etkili oynadı. Zaman zaman hangi potansiyele sahip olduğunu gösterdi"

Kaynak: CHA