Skandal Dısney Yıldızına Öğüt

Skandal Dısney Yıldızına Öğüt

Kimse Erken Yaşta Elden Edilen Şöhretin Başa Getirdiklerini Brıtney'den Daha İyi Bilemez.

Skandal Dısney Yıldızına Öğüt

KİMSE ERKEN YAŞTA ELDEN EDİLEN ŞÖHRETİN BAŞA GETİRDİKLERİNİ BRITNEY'DEN DAHA İYİ BİLEMEZ.

Geçtiğimiz günlerde Vanity Fair'e verdiği pozlarla büyük bir skandal koparan 15 yaşındaki Miley Cyrus'un Britney Spears'dan dinleyeceği çok öğüt, ünlü yıldızın hayatından alacağı çok ders var...

Walt Disney yapım şirketinin hiğt serisi Hannah Montana'nın yıldızı olarak ünlenen Miley Cyrus, geçtiğimiz günlerde Vanity Fair'e dergisine verdiği pozlarla şimşekleri üzerine çekmişti. Kendisi de Walt Disney seçmelerinde keşfedilen, ve yapımcılar tarafından iki sene sanat okuluna gönderildikten sonra 'The New Mickey Mouse Club'da bir sene oynayan Britney Spears ilk albümü çıktığında daha 17 yaşındaydı. Miley'in geçtiği yollardan çok önce geçen, şöhretin getirdiği baskıyla bunalıma giren Britney Spears, küçük Disney yıldızını himayesi altına aldı. Reuters'ın bildirdiğine göre, Cyrus'u arayarak kendi deneyimlerini aktaran Spears, küçük kıza epey öğüt vermiş.

Vanity Fair'de çıkan pozlarının ardından kısa bir sonra kopan kıyametle birlikte hemen özür açıklamasında bulunan Cyrus, geçtiğimiz hafta küçük hayranlarına konser verip, Minnie Mouse'la fotoğraf çektirdi.

Daha bir sene Hannah Montana'yı oynayacak olan Cyrus umarız Britney'in dediğini yapıp, yaptığı yapmaz...