'Siz Hala....'

'Siz Hala....'

"The Sofa Hotel" İçinde Önümüzdeki Hafta Açılacak Olan "Longtable" Tüm Dünyada Kollektif Çalışmanın Ürünü Olan Hip Oteller İçindeki Restaurant-bar Evliliklerine Türkiye'de İlk Örnek Olacak.

'Siz Hala....'

"THE SOFA HOTEL" İÇİNDE ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AÇILACAK OLAN "LONGTABLE" TÜM DÜNYADA KOLLEKTİF ÇALIŞMANIN ÜRÜNÜ OLAN HİP OTELLER İÇİNDEKİ RESTAURANT-BAR EVLİLİKLERİNE TÜRKİYE'DE İLK ÖRNEK OLACAK.

*Nişantaşı'nda The Sofa Hotel içinde Çapamarka imzalı şaşırtıcı, kışkırtıcı ama bir o kadar da leziz bir mekan geliyor.

*Çapamarka Longtable ile yine ezberlerinizi değiştirecek.

*Longtable çekiminde "siz hala annenizin ve babanızın restaurant'ında mı yemek yiyorsunuz, öyle mi eğleniyorsunuz" sloganı ön plana çıkıyor.

*Öğlen ve akşam servisinin verildiği Longtable'da akşamüstleri iş çıkışlarında özlediğiniz bar ortamına kavuşacaksınız

*it's a joke'a mutfaktan girildi. Bu sefer de Longtable'a uzun bir barın içinden adeta bir podyum gibi hazırlanmış platformdan yürüyerek restaurant kısmına ulaşılacak.

*Longtable'a binlerce kristal bardaktan oluşan bir cepheden girilecek.

*Birbirine incilerle tutturulmuş onlarca dev avize olacak.

*Türkiye'de ilk kez şarküteri barının olduğu bir mekan açılıyor.

*Babil'in asma bahçelerinden etkilenerek Longtable'ın terasına Bursa ve İzmir'den asmalar getirilip monte edildi.

*Dünyadaki son teknolojinin kullanıldığı, Türkiye'de ilk defa kullanılacak dev steak makineleri ile etleriniz hazırlanacak.

*Mekanın en büyük sürprizi beyaz kuyruklu piyano ve şarkılarına eşlik edebileceğiniz bir ses..

*Akşam 20.00-22.00 arasında piyano barda, Frank Sinatra, Shirley Bassey, Aretha Franklin, Diana Ross ve birçok starda ruhlarıyla Longtable'daki beyaz kuyruklu piyanonun tuşlarında ve notalarında olacaklar…

ÇEKİM NOTLARI:

*Yıllarca cephelerde savaş fotograflarına imza atan, Türkiye'de ve dünyada birçok ünlü politikacının portresini çeken Sebati Karakurt ilk defa böyle çılgın bir prodüksiyona imza attı.

*Sebati Karakurt, savaş fotografçısı olduğundan çekimlere kan ve vahşet olsun diye manken Özge Ulusoy'a çiğ et yedirdi. Uzun süren çekim sırasında fenalaşan ve bayılan Özge Ulusoy 1 saat sonra kendine geldi.

*2003 Türkiye güzeli Özge Ulusoy ile çekim yapıldı.

*Özge Ulusoy bu yüzden çekim boyunca çiğ etlerle haşır neşir oldu.

Kaynak: Gecce