Siyah-Beyaz Dostluk

Siyah-Beyaz Dostluk

Ziraat Türkiye Kupası'nda Bu Akşam Manisa'da Oynanacak Manisaspor-beşiktaş Maçı Öncesi İki Takımın Taraftarları Bir Araya Gelerek Dostluk Mesajları Verdi.

Siyah-Beyaz Dostluk

Ziraat Türkiye Kupası'nda bu akşam Manisa'da oynanacak Manisaspor-Beşiktaş maçı öncesi iki takımın taraftarları bir araya gelerek dostluk mesajları verdi.

Manisapor 1965 Taraftarları Derneği Başkanı Yasin Okyay ve Beşiktaş Çarşı Grubu'nun temsilcilerinden Ayhan Güner ile iki kulübün taraftarları Yeni Han'da buluşup birlikte Manisa Kebabı yediler. Çarşı Grubu temsilcilerinden Ayhan Güner, siyah-beyaz renklere sahip iki kulübün taraftarları olarak takımlarına centilmenlik sınırları içinde destek vermeyi amaçladıklarını belirterek, "Bizim için kazanmak kadar, rakiplerimizin taraftarları ile kurduğumuz dostluk ilişkileri de önemli" diye konuştu.

Manisapor 1965 Taraftarları Derneği Başkanı Yasin Okyay ise, Manisa'ya gelen misafir takım taraftarlarını ağırlamaya ilk yarıdaki Gaziantepspor maçında başladıklarını hatırlatarak, "Bu geleneği bundan sonraki müsabakalarda da sürdürmeyi amaçlıyoruz" dedi.

Kaynak: DHA