Sivil Toplum Kuruluşu Haberleri

Sivil Toplum Kuruluşu haber, Sivil Toplum Kuruluşu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sivil Toplum Kuruluşu - 16.10.2021
"EĞİRDİR GÖLÜ VE TARIMSAL SULAMA" ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ
Ispartalılar Vakfı, Eğirdir ve Kovada Gölü Çevre Koruma Birliği, Süleyman Demirel Üniversitesi ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi paydaşlığında Eğirdir Gölü'nün bugünkü durumunu görüşmek, küresel iklim değişikliği ve kuraklık konularını tarımsal politikalar bağlamında değerlendirmek amacıyla "Eğirdir Gölü ve Tarımsal Sulama" konulu çalıştay düzenlendi Eğirdir Meyvecilik Araştırma Enstitüsü'nde düzenlenen çalıştaya Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Isparta Milletvekilleri Recep Özel, Mehmet Uğur Gökgöz, Aylin Cesur, DSİ Genel Müdürlüğü yetkilileri, akademisyenler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile davetliler katıldı.
Sivil Toplum Kuruluşu - 15.10.2021
Sivas'ta "Dünya Beyaz Baston Körler Bağımsızlık ve Güvenlik Günü" etkinliği
Vali Salih Ayhan, İl Emniyet Müdürü Burhan Akçay, Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Duman ve bazı sivil toplum kuruluşu üyeleri, yürüyüşe ellerinde baston ve göz bandıyla gözlerini kapatarak eşlik etti.
Sivil Toplum Kuruluşu - 14.10.2021
Belçika'da bir kişi paylaştığı ırkçı videolar nedeniyle cezaya çarptırıldı
Belçika'daki ayrımcılığa karşı çalışmalar yürüten sivil toplum kuruluşu Unia, konuyla ilgili açıklamasında, daha önce de internetteki nefret söylemleri nedeniyle bazı kişilere cezalar verildiğini ancak ilk kez bu tür video paylaşımları nedeniyle bir kişinin cezaya çarptırıldığını duyurdu.
Sivil Toplum Kuruluşu - 14.10.2021
İsrail askerleri Batı Şeria'da Filistinlilere ait onlarca dükkanı yıktı
Filistinli sivil toplum kuruluşu "Toprak Araştırmalar Merkezi"nin ekim ayı başında yayımladığı raporunda, İsrail'in, işgalin başladığı tarih olan 1967'den bu yana Batı Şeria ve Doğu Kudüs'te Filistinlilere ait 11 bin 900 evi yıktığı, 73 bin kişiyi ise yerinden ettiği belirtilmişti.
Sivil Toplum Kuruluşu - 13.10.2021
Son dakika haber: "Halikarnas Balıkçısı" ölümünün 48'inci yılında Bodrum'da anıldı
Etkinliğe, Halikarnas Balıkçısı'nın torunu Sibel Kabaağaçlı'nın yanı sıra, Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun ile öğrenciler, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Sivil Toplum Kuruluşu - 12.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 13 Ekim 2021
(Ankara/13.00) 4- AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Valiliği ziyaret edecek, sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle istişare toplantısı yapacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sivil Toplum Kuruluşu Haberleri | Sivil Toplum Kuruluşu Haber - Haberler - Sayfa 10 - Sivil Toplum Kuruluşu haberleri, son dakika sivil toplum kuruluşu haber ve gelişmeleri burada. 6. İnovasyonda Kadın Projesi Girişimcilik Kampı Ödülleri Sahiplerini Buldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 10:05:11. #1.15#

title