Sivil Savunma Günü

Sivil savunma, afet olaylarında ve düşman örgütlerinin sağlamış olduğu her tür taarruz olaylarında sivil halkın mal ve can güvenliğini silahsız şekilde savunmayı sağlar. Olağanüstü durumlarda nasıl davranması gerektiği konusunda halkın bilinçlendirilmesi için her yıl 28 Şubat günü ''Sivil Savunma Günü'' olarak kutlanmaktadır. ,

SİVİL SAVUNMA GÜNÜ HABERLERİ

Sivil Savunma Günü - 28.02.2016
Afad'dan Sivil Savunma Günü'nde Eşzamanlı Tatbikat
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), 28 Şubat Sivil Savunma Günü'nde 2'si İstanbul'da ve 1'i Erzurum'da olmak üzere eş zamanlı 3 farklı tatbikat düzenledi.
Sivil Savunma Günü - 27.02.2016
Sivil Savunma Günü
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Türkiye'yi, kamu kurumları, özel sektörü, STK'lar ve vatandaşlarıyla bütünsel olarak afetlere ve saldırılara hazırlamayı 'Afete Hazır Türkiye' hedefiyle sürdürdüklerini belirtti.
Sivil Savunma Günü - 26.02.2016
Ardahan'da Personel Tahliye ve Yangın Tatbikatı
İl Milli Eğitim Şube Müdürü Çevik Yılmaz, yaptığı açıklamada, 28 Şubat Sivil Savunma Günü nedeniyle tüm ildeki milli eğitime bağlı kurumlarda temsili tatbikat yaptıklarını söyledi.
Sivil Savunma Günü - 26.02.2016
Sivil savunmanın önemi her geçen gün artıyor
Her yıl ülkemizde 28 Şubat Sivil Savunma Günü olarak kutlanıyor.
Sivil Savunma Günü - 09.03.2015
Muğla'da Öğrencilere Yangın Eğitimi Verildi
Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Raşit Çöl, Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası dolayısıyla il genelinde 55 okulda eğitim gören öğrencilere yangın eğitimleri verdiklerini söyledi.
Sivil Savunma Günü - 07.03.2015
Siirt'te Sergi
Siirt'te İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), 1-7 Mart Deprem Haftası ve Sivil Savunma Günü nedeniyle sergi açtı.
Sivil Savunma Günü - 05.03.2015
Uzmanlar, Depremde Doğru Bilinen Yanlışları Anlattı
Küçükçekmece'de Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası dolayısıyla düzenlenen programda uzmanlar depremde doğru olarak bilenen yanlışların neler olduğunu, anlattı.
Sivil Savunma Günü - 03.03.2015
Afad Çalışanları, Vali Tutulmaz'ı Ziyaret Etti
Beraberinde çalışanları ile Vali Tutulmaz'ı makamında ziyaret eden AFAD İl Müdürü Sami Bozkurt, 1-7 Mart tarihleri arasında yapılacak Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası etkinlikler hakkında bilgi verdi.
Sivil Savunma Günü - 03.03.2015
Bursa'da Deprem ve Yangın Tatbikatı
Osmangazi Belediyesi Sivil Savunma Uzmanlığı Arama Kurtarma Ekibi, 1-7 Mart Deprem Haftası ve 28 Şubat Sivil Savunma Günü dolayısıyla Şehit Komando Er Samet Saraç Anadolu Lisesinde deprem ve yangın söndürme tatbikatı yaptı.
Sivil Savunma Günü - 03.03.2015
Sivil Savunma Günü
Ahlat ilçesindeki Ergezen İlk ve Ortaokulu'nca "Sivil Savunma Günü" etkinlikleri kapsamında program düzenlendi.
Sivil Savunma Günü - 28.02.2015
Nefes Kesen Tatbikat
Bakırköy Belediyesi tarafından Sivil Savunma Günü münasebetiyle düzenlenen etkinlikte iki kolon arasına gerilen ip yardımıyla hasta taşınması tatbikatı izleyenlerin nefesini kesti.
Sivil Savunma Günü - 27.02.2015
Ordu'da Deprem Tatbikatı
Ordu'da 28 Şubat Sivil Savunma Günü ve 1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle Cumhuriyet Anadolu Lisesinde tatbikat yapıldı.
Sivil Savunma Günü - 27.02.2015
Sorgun'da Yangın Tatbikatı
Öğretmen Harun Bölükbaşı, tatbikat sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, Sivil Savunma Günü nedeniyle yangın tatbikatın düzenlendiğini söyledi.
Sivil Savunma Günü - 27.02.2015
Lisede Deprem Tatbikatı
Rize'de, 28 Şubat Sivil Savunma Günü ve 1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle Hasan Kemal Yardımcı Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi'nde deprem tatbikatı yapıldı.
Sivil Savunma Günü - 25.02.2015
Afad, Deprem Haftasında Çocuklara Eğitim Verecek
AFAD, 28 Şubat Sivil Savunma Günü ve 1-7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında geniş kitlelere ulaşmak ve halkın afet farkındalığını sağlamayı amaçlıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sivil Savunma Günü Haberleri | Sivil Savunma Günü Haber - Haberler - Sayfa 6 - Sivil Savunma Günü haberleri, son dakika sivil savunma günü haber ve gelişmeleri burada. Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 09:07:07. #1.14#

title