SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Haberleri

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü haber, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü - 27.11.2019
Türk hava sahasında kullanılan ölçü birimlerinin usul ve esasları belirlendi
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün, Hava ve Yer Operasyonları İçin Kullanılan Ölçü Birimleri Yönetmeliği, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü - 26.11.2019
Atlas Global Havayolları tarifeli uçuşlarını durdurdu
Atlas Global Havayolları tarifeli uçuşlarını durdurduİSTANBUL - Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü resmi sosyal medya hesabı üzerinden Atlas Global Havayolları'nın tarifeli uçuşlarını 21 Aralık 2019 tarihine kadar durdurduğunu açıkladı.
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü - 26.11.2019
Atlas Global Havayolları tarifeli uçuşlarını 21 Aralık'a kadar durdurdu
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Atlas Global Havayollarının tarifeli uçuşlarını 21 Aralık kadar durdurduğunu bildirdi.
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü - 24.11.2019
Bakan Ersoy, sıcak hava balonuyla Kapadokya'yı gezdi
Bakanlığına bağlı üst düzey yöneticiler ve gazetecilerle birlikte Kapadokya bölgesine gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, sabah erken saatlerde kaldığı otelden çıkarak Göreme beldesi Kılıçlar Vadisi'ndeki sıcak hava balonlarının kalkış alanına gitti. Bakan Ersoy'u Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Ak Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı karşıladı. Bakan Ersoy, ilk olarak Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün desteği ile Pasha Balloons tarafından tasarlanarak üretimine başlanan ilk yerli sıcak hava balonunu inceledi ve yetkililerden bilgiler aldı.
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü - 24.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-2
Bakanlığına bağlı üst düzey yöneticiler ve gazetecilerle birlikte Kapadokya bölgesine gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, sabah erken saatlerde kaldığı otelden çıkarak Göreme beldesi Kılıçlar Vadisi'ndeki sıcak hava balonlarının kalkış alanına gitti. Bakan Ersoy'u Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Ak Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı karşıladı. Bakan Ersoy, ilk olarak Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün desteği ile Pasha Balloons tarafından tasarlanarak üretimine başlanan ilk yerli sıcak hava balonunu inceledi ve yetkililerden bilgiler aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Haberleri | Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Haber - Haberler - Sayfa 10 - Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü haberleri, son dakika sivil havacılık genel müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Drone pilotu adaylarına sertifika programı düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.09.2021 04:10:57. #1.13#

title