Siverekliler Derneği, Anneler Gününü Kutlayacak

Siverekliler Derneği, Anneler Gününü Kutlayacak

Siverekliler Derneği, Anneler Gününü Kutlayacak
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Diyarbakır Siverekliler Dernek Başkanı Burhan Erol, Anneler Gününü, Anne onurdur, Anne yaşamdır temasıyla kutlayacaklarını söyledi.

Diyarbakır Siverekliler Derneği, "Anneler Gününü" düzenleyeceği etkinlikle kutlayacak.

Diyarbakır Siverekliler Dernek Başkanı Burhan Erol, "Anneler Gününü", "Anne onurdur, Anne yaşamdır" temasıyla 11 Mayıs 2013 günü saat 13.00'te Yenişehir semtindeki Demirok Tesisleri'nde gerçekleştirecekleri etkinlikle kutlayacaklarını söyledi.

Daha önce 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla da etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade eden Erol, kadına hak ettikleri değeri vermek ve bu konuda sivil toplum örgütlerine öncülük etmek amacıya etkinlikleri hazırladıklarını kaydetti.

Aralarında market, giyim, ayakkabıcı ve çeşitli sektörlerde yer alan firmaların dernek üyelerine yüzde 5 ile yüzde 30 arasında indirim yapacağını kaydeden Erol, "Sadece annelerin katılacağı organizasyona yoğun bir talep var. Yaklaşık bin anneyi bu özel günde bir araya getirip, onlara özel olduklarını hissettireceğiz. Onlar için ne yapsak azdır. Firmalarla indirim anlaşmasını da annelerimiz için yaptık. Çünkü ev ile ilgili tüm ihtiyaçları anneler yapıyor. İndirim anlaşmasından faydalanacak anneler aylık 150 lira kar etmiş olacak" dedi. - DİYARBAKIR

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title