Sivasspor -Ofk Grbalj Maçına Doğru

Sivasspor -Ofk Grbalj Maçına Doğru

UEFA İntertoto Kupası 2. Tur Rövanş Maçında Yarın Sivasspor ile Karşılaşacak Karadağ Ekibi Ofk Grbalj, Maçın Oynanacağı 4 Eylül Stadyumu'nda Yaptığı Antrenmanla Hazırlıklarını Tamamladı.

Sivasspor -Ofk Grbalj Maçına Doğru

UEFA İntertoto Kupası 2. tur rövanş maçında yarın Sivasspor ile karşılaşacak Karadağ ekibi OFK Grbalj, maçın oynanacağı 4 Eylül Stadyumu'nda yaptığı antrenmanla hazırlıklarını tamamladı.

Karadağ'da oynanan ilk maçta 2-2'lik eşitliği bozamayan OFK Grbalj, Sivasspor ile yarın saat 19.00'da oynayacağı rövanş maçı için bugün kente geldi.

Kamp yapacağı otele yerleşen Karadağ ekibi, daha sonra karşılaşmanın oynanacağı stadyumda, teknik direktör Nebosa Vignjeviç yönetiminde basına açık bir antrenman yaptı.

Karadağ ekibinin antrenmanını, Sivasspor Kulübü Asbaşkanı Erdal Sarılar, yönetici Faruk Taşseten ve basın mensupları da izledi. Hazırlıklarını tamamlayan OFK Grbalj takımı kampa girdi.

Bu arada, UEFA Stadyum ve Güvenlik Komitesi üyesi ve aynı zamanda Sivasspor-OFK Grbalj maçının gözlemcisi Belçikalı Karel Vergtongen'in statta incelemelerde bulunduğu öğrenildi.

UEFA kriterlerine uygun hale getirilmesi için bazı çalışmaların yapıldığı stadı gezen Vergtongen'e, Futbol Federasyonu temsilcileri ile Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Taşseten'in eşlik ettiği belirtildi.

Kaynak: AA