Sivasspor Karardan Memnun

Sivasspor Karardan Memnun

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'nun, Çıkan Olaylar Nedeniyle Yarıda Kalan Trabzonspor-sivasspor Maçıyla İlgili Aldığı Karara Yönelik Yaptığı Değerlendirmede, 'Hukukun Üstünlüğünün Hayata Geçirilmiş Olması Türk Futbolu Adına Sevindiricidir' Dedi.

Sivasspor Karardan Memnun

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'nun, çıkan olaylar nedeniyle yarıda kalan Trabzonspor-Sivasspor maçıyla ilgili aldığı karara yönelik yaptığı değerlendirmede, ''Hukukun üstünlüğünün hayata geçirilmiş olması Türk futbolu adına sevindiricidir'' dedi.

Kararla birlikte bu maçın skorunun 3-0 takımlarının lehine çevrildiğini ve bundan dolayı da mutlu olduklarını ifade eden Otyakmaz, ''Mutluyuz. Bunu hak etmediğimiz bir 3 puanı kazandığımız için değil Türk futbolu adına hukukun üstünlüğünün uygulanabilir olmasından dolayı mutluyuz. Çünkü netice itibariyle hakem son düdüğünü çalmadan sahada olmaması gereken bir şahıs bizim kaptanımıza bir darpta bulundu. Bunun da cezası maçın tatil edilip mağduriyete uğramış takımın 3-0 hükmen galip ilan edilmesiyde'' diye konuştu.

Kaynak: AA