Sivasspor'a Maddi Destek Gecesi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Sivasspor'a Destek Gecesinde Tüm Davetlilere Sms Attırarak Kulübe Destek Sağladı.

Sivasspor'a Maddi Destek Gecesi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Sivasspor'a destek gecesinde tüm davetlilere SMS attırarak kulübe destek sağladı.

Valilik, belediye başkanlığı ile Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) tarafından Sivaspor'a maddi destek sağlanması için yapılan gecede söz alarak kürsüye çıkan BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Sivasspor'a maddi destek verilmesi için tüm davetlilerin SMS göndermesini istedi. Bir çok davetli aynı anda SMS göndererek takıma destek oldu. Sivasspor'un eskisinden daha çok maddi desteğe ihtiyacı olduğunu belirten Yazıcıoğlu, SMS çekenlere teşekkür etti.

Biletleri bin YTL'den satılan gecenin açılış konuşmasını yapan STSO Başkanı Hacı Osman Yıldırım, Sivaspor'un başarısını takdirle izlediklerini söyledi. Şimdiye kadar Sivas için sürekli bir marka arayışında olduklarını belirten Yıldırım, "Sivas'ın markası Sivasspor oldu" dedi.

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ise, omuzlarına daha çok sorumluluk bindiğini belirterek, "Biz yönetim kurulunu oluştururken, sizlerin desteğini alarak oluşturmuştuk. 2 yıldır da sizlere çok fazla iş düşmemişti. Kendi bütçemize göre takım kurup, onunla mücadele ettik ve bu günlere geldik. Ama hesapta olmayan bazı sakatlıklar, bugün itibari ile transfer yapma konusunu gündeme getirdi. Elimizdeki Mehmet Yıldız, Hayrettin Yerlikaya'yı elimizde tutma mücadelesini verdiğimiz anda desteğinize ihtiyacımız

oldu. Bu desteğin karşılıklı kalmaması da gerçekten bizi çok sorumlu tutuyor. Daha fazla başarılı olmak için elimizden gelen mücadeleyi yapacağız" diye konuştu.

Gecede bir konuşma yapan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sivas Milletvekili Selami Uzun da, Sivasspor'a sahip çıkılmasından mutlu olduklarını ve bunun için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Geceye Vali Veysel Dalmaz, Belediye Başkanı Sami Aydın, takım yöneticileri ile Sivaslı işadamı ve sanayiciler katıldı.

(İG-AC-OK-S)