Sivas Ulaştırma Bakanı Bilgin'in Acı Günü - Haberler
Haberi Paylaş

Sivas Ulaştırma Bakanı Bilgin'in Acı Günü

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Sivas Ulaştırma Bakanı Bilgin'in Acı Günü

Ulaştırma Bakanı Bilgin'in acı günü Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Sivas'ta trafik kazası geçirerek yaralanan amcası Remzi Bilgin'i ziyaret etmek ve aynı kazada yaşamını yitiren yengesi Rabia Bilgin'in cenazesine katılmak üzere akşam saatlerinde özel uçakla kente geldi.

Ulaştırma Bakanı Bilgin'in acı günü

Ulaştırma, Denizcilik ve Haber leşme Bakanı Feridun Bilgin, Sivas'ta trafik kazası geçirerek yaralanan amcası Remzi Bilgin'i ziyaret etmek ve aynı kazada yaşamını yitiren yengesi Rabia Bilgin'in cenazesine katılmak üzere akşam saatlerinde özel uçakla kente geldi.

Bakan Feridun Bilgin'in amcası Remzi Bilgin (65) ve yengesi Rabia Bilgin (65) bugün öğle saatlerinde trafik kazası geçirdi. Kazada yaralanarak Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedaviye alınan Remzi Bilgin taburcu edilirken, yengesi Rabia Bilgin ise akşam saatlerinde yaşamını yitirdi. Bakan Bilgin yengesinin ölüm haberini aldıktan sonra akşam saatlerinde özel uçakla Sivas'a geldi. Nuri Demirağ Havaalanı'nda Sivas Valisi Alim Barut, Belediye Başkanı Sami Aydın ve il protokolü tarafından karşılanan Bilgin, daha sonra cenaze evine geçti. Kadıburhanettin Mahallesi Stadyum Sokak üzerindeki amcasının evine gelen Bilgin, taziye ziyaretinde bulundu. Bakan Bilgin'in yarın Sivas Ulu Camii'nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazına katılacağı öğrenildi. Bakan Bilgin'in daha sonra Sakarya'da vefat eden amcası Mevlüt Bilgin'in cenazesine katılacağı belirtildi.

Sivas Ulaştırma Bakanı Bilgin'in Acı Günü

Sivas Ulaştırma Bakanı Bilgin'in Acı Günü

Sivas Ulaştırma Bakanı Bilgin'in Acı Günü

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
title