Sivas: Beşiktaşlı Futbolcu İbrahim Toraman Memleketi Sivas'ta

Beşiktaşlı Futbolcu İbrahim Toraman, 2007 Yılının Kendilerinin Yılı Olacağını Savunarak, "Beşiktaş, 2007 Yılında Hedefi Olan Şampiyonluğa Ulaşacak" Dedi.

Sivas: Beşiktaşlı Futbolcu İbrahim Toraman Memleketi Sivas'ta

Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Toraman, 2007 yılının kendilerinin yılı olacağını savunarak, "Beşiktaş, 2007 yılında hedefi olan şampiyonluğa ulaşacak" dedi.

Kurban Bayramı iznini geçirmek üzere memleketi Sivas'a gelen İbrahim Toraman, mülki amirlerle halı saha maçı yaptı. Vali Veysel Dalmaz ile aynı takımda forma giyen İbrahim Toraman, maçta Garnizon Komutanı Tuğgeneral Fahri Erenel ile Başsavcı İsmail Alkan'ın takımına 11-5 mağlup oldu. Maç öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplandıran İbrahim Toraman, 2007 yılının kendisi, takımı Beşiktaş, Sivas ve Türkiye için çok iyi geçmesi dileğinde bulundu. İkinci yarıda çok iyi mücadele ederek, hedeflerine emin adımlarla ilerleyeceklerini belirten İbrahim Toraman, Fenerbahçe ve Galatasaray ile aralarındaki puan farkının kopma olarak nitelendirilmemesi gerektiğini ifade ederek, "Kopma değil. Beşiktaş ile diğer takımlar arasında abartılacak puan farkı yok. Bundan önce de başka takımların geriden gelip, şampiyon olmasını yaşamıştık. Bunun örnekleri de var. Biz iyi bir takımız. Hedefimiz şampiyonluk. İnanıyorum ki 2007 yılı bizim yılımız olacak" dedi.

Yurt dışında oynamayı düşünüp düşünmediği sorusuna da İbrahim Toraman, "Benim, takımımla 2010 yılına kadar sözleşmem var. Takımımdan memnunum. Sözleşmem bitene kadar, şampiyonluklar kazanmak ve kupalar almak istiyorum. Bunları gerçekleştirdikten sonra da teklif olduğu takdirde yabancı bir takıma gitmek isterim" cevabını verdi.