Sitem Ederken Yanlışlıkla Olmuş

Sitem Ederken Yanlışlıkla Olmuş

Hafta Sonu Dergisinin Geçtiğimiz Haftaki Nüshasında Etiler Akmerkez'in Ortağı Ali Dinçkök'le Eski Manken Pınar Yiğit'in Aşk Yaşadıkları Yönündeki Haberle İlgili, Haberi Yazan Muhabire Mail Atan Yiğit, "İster Evleniriz, İster Takılırız Bunun Nesi Haber" Diyerek İlişkiyi Doğruladı.

Sitem Ederken Yanlışlıkla Olmuş

HAFTA SONU DERGİSİNİN GEÇTİĞİMİZ HAFTAKİ NÜSHASINDA ETİLER AKMERKEZ'İN ORTAĞI ALİ DİNÇKÖK'LE ESKİ MANKEN PINAR YİĞİT'İN AŞK YAŞADIKLARI YÖNÜNDEKİ HABERLE İLGİLİ, HABERİ YAZAN MUHABİRE MAİL ATAN YİĞİT, "İSTER EVLENİRİZ, İSTER TAKILIRIZ BUNUN NESİ HABER" DİYEREK İLİŞKİYİ DOĞRULADI.

Ünlü işadamı Ali Dinçkök'ün, eski manken Pınar Yiğit ile birlikte olduğunu yazan Hafta Sonu dergisinden Bekir Saçar, derginin bugün piyasaya çıkan sayısında Yiğit'in kendisine yolladığı mail'i sayfalarına taşıdı. İşte Yiğit'in haberi yazan muhabire sitem etmek amacıyla gönderdiği, ancak Dinçkök'le ilişkisini itiraf ettiği mail'i: "Bir süredir haberlerimi yayınlıyorsun. Bu yazdıklarının beni ve Ali'yi üzdüğünü belirtmek isterim. Bizi üzen aramızdaki ilişkinin basına yansımış olması değil, çünkü o da ben de bekar insanlarız ve yaptığımızda utanılacak birşey yok. Ama kendi kattığın yorumlar çok incitici... Mesela Ali'nin benimle evlenmesine ihtimal vermediğini yazmışsın. Öncelikle sana şunu söyleyeyim, evlenmek isteyen ben değilim. İlişkimiz yeni bir ilişki hiç değil. Sana bu konuda bilgi veren arkadaş biraz yanlışlık yapmış, biz uzun zamandır beraberiz. Ayrıca bana cip aldığını yazmışsın o da çok entresan ve çok ayıp. Yok böyle birşey, bizim veya benim öyle gösterişlere girecek bir durumumuz yok. Ben kendi yağıyla kavrulan biriyim. Bana göre küçücük bir arabam var. Bunlar çok ayıp ve gereksiz. Bu olayın haber olmasına yardımcı olan ve sana bu konuda bilgi veren arkadaşımızın geçen yaz Adnan Şen'le fink atması bence daha entresa! Neden onu yazmıyorsunuz da iki bekar insan seni bu kadar ilgilendiriyor? Canımız ne isterse onu yaparız. İster evleniriz, ister takılırız bunun nesi haber?"