Şişman Kadını Vinçle Tahliye Ettiler

Şişman Kadını Vinçle Tahliye Ettiler

İngiltere'nin Southport Kentinde 165 Kilo Ağırlığındaki Bir Kadın, Evinde Düşüp de Bacağını Kırınca İmdadına İtfaiye Yetişti. .

Şişman Kadını Vinçle Tahliye Ettiler

İngiltere'nin Southport kentinde 165 kilo ağırlığındaki bir kadın, evinde düşüp de bacağını kırınca imdadına itfaiye yetişti. Sağlık görevlilerinin kadını 2 saat uğraşarak merdivenlerden aşağı indirememesi üzerine itfaiye çağrıldı.

Daily Mirror Gazetesi'nin haberine göre, olay mahalline gelen memurlar kadını önce sedyeye yerleştirip bağladı ve pencereden aşağı indirmeye çalıştı. Bunun için de vinç operatörü çağrıldı. 5 itfaiye memuru, 5 kişilik sağlık ekibi ve 2 vinç operatörü, 165 kiloluk kadını hastaneye yetiştirmek için fazladan 2 saat daha harcadı.

Gazete, tahliye esnasında yoldan geçen meraklı bir görgü şahidinin değerlendirmesine de yer verdi. İngiliz vatandaşı, "Tek kelimeyle şok oldum. Hayatımda hiç böyle bir hadiseyle karşılaşmamıştım. Sanırsınız ki askeri bir operasyon gerçekleştiriliyor. Bir manga insan, kadını kurtarmaya çalışırken yüzlerce kişi de dışarıda olayı takip ediyordu" diye konuştu.

(AİS-EA-EA-CC-D)