Şişli'de Dernek Lokaline Kumar Baskını: 60 Gözaltı

Şişli'de Dernek Lokaline Kumar Baskını: 60 Gözaltı

İstanbul Şişli'de Bir Dernek Lokaline Baskın Düzenleyen Polis Ekipleri, İçeride Kumar Oynadıkları ve Oynattıkları Gerekçesiyle 60 Kişiyi Gözaltına Aldı. Gözaltına Alınanlar Arasında 88 Yaşında Bir Kadının Bulunması Dikkat Çekti.

Şişli'de Dernek Lokaline Kumar Baskını: 60 Gözaltı

İstanbul Şişli'de bir dernek lokaline baskın düzenleyen polis ekipleri, içeride kumar oynadıkları ve oynattıkları gerekçesiyle 60 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar arasında 88 yaşında bir kadının bulunması dikkat çekti.

Alınan bilgiye göre, bir ihbar üzerine harekete geçen İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Masası ekipleri, Halaskargazi Caddesi üzerinde bir apartmanın ikinci katında bulunan Halaskargazi İşadamları Derneği Lokali'ne baskın düzenledi. Operasyonda, 30 adet bilgisayar ve kumar oynamakta kullanılan çok sayıda malzeme ele geçirildi. Kumar oynadıkları ve oynattıkları iddia edilen 25'i kadın 60 kişi de gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında 88 yaşında bir kadının da bulunması dikkat çekti. Emniyet müdürlüğüne götürülen şahıslar, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

(MY-CİN-OK-Y)