Şişli'de boşanma aşamasındaki eşini kaçıran şüpheli tutuklandı - Haberler
Haberi Paylaş

Şişli'de boşanma aşamasındaki eşini kaçıran şüpheli tutuklandı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Şişli'de boşanma aşamasındaki eşini kaçıran şüpheli tutuklandı

ŞİŞLİ'de taksiye zorla bindirerek boşanma aşamasındaki eşini kaçırdığı iddiasıyla gözaltına alınan Mithat Topal tutuklandı.

ŞİŞLİ'de taksiye zorla bindirerek boşanma aşamasındaki eşini kaçırdığı iddiasıyla gözaltına alınan Mithat Topal tutuklandı. Ona yardım ettiği iddia edilen Rahim M., ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bir çocuk annesi Şilan Topal, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi'nde ailesinin evinin önünde 9 ay önce boşanma davası açtığı Mithat Topal ve beraberindeki kişilerce zorla taksiye bindirilerek kaçırılmıştı. Teknik ve fiziki takip sonucu Topal'ın kaçırıldığı Gaziosmanpaşa'daki adrese ulaşan polis, Şilan Topal'ı kurtarmış, Mithat Topal ve beraberindeki bir kişiyi de gözaltına almıştı. Mithat Topal ve ona yardım eden Rahim M. bugün emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edildi. Adliyede savcılığa çıkarılan şüpheliler Mithat Topal ile Rahim M., "Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçundan tutuklanmaları talebiyle nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildiler. Mahkeme Mithat Topal'ın tutuklanmasına, Rahim M.'nin ise adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakılmasına karar verdi. Tutuklanan Mithat Topal cezaevine götürüldü.


Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title