Şişli Belediyesi Haberleri

Şişli Belediyesi haber, Şişli Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şişli Belediyesi - 31.12.2019
NİŞANTAŞI YILBAŞINA HAZIR
YENİ yıla girmeye saatler kala Nişantaşı'nda hareketlilik yaşanıyor.2020 yılına girmeye saatler kala Nişantaşı'nda vatandaşlar kutlamaların yapılacağı Abdi İpekçi Caddesi'nde toplanmaya başladı. Çocuğu, genci, yaşlısı her yaştan insan yeni yıl kutlamaları için bekleyişini sürdürüyor. Abdi İpekçi Caddesi'nde Şişli Belediyesi tarafından kurulan stantta söylenen şarkılar ve çalınan müziklerle vatandaşlar eğleniyor.
Şişli Belediyesi - 30.12.2019
Yılbaşı Şişli'de coşkuyla kutlanıyor
Şişli Belediyesi düzenlediği birbirinden renkli etkinliklerle Şişli'yi yılbaşı kutlamalarının merkezine dönüştürdü.
Şişli Belediyesi - 20.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Kılıçdaroğlu, dün öğle saatlerinde Şişli Belediyesi "Komşu Masa" açılış törenine katıldı.
Şişli Belediyesi - 19.12.2019
Kılıçdaroğlu: Yeni siyaset anlayışını Türkiye'nin bütün coğrafyasına dağıtalım
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli Belediyesi "Komşu Masa" isimli çağrı ve başvuru masası açılış törenine katıldı.
Şişli Belediyesi - 19.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ  - 4
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli Belediyesi "Komşu Masaö isimli çağrı ve başvuru masası açılış törenine katıldı.
Şişli Belediyesi - 19.12.2019
KILIÇDAROĞLU: YENİ SİYASET ANLAYIŞINI TÜRKİYE'NİN BÜTÜN COĞRAFYASINA DAĞITALIM
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli Belediyesi "Komşu Masa" isimli çağrı ve başvuru masası açılış törenine katıldı.
Şişli Belediyesi - 19.12.2019
KILIÇDAROĞLU'NUN KATILDIĞI AÇILIŞ ÖNCESİ PANKART AÇMAK İSTEYEN KADINA MÜDAHALE
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli Belediyesi "Komşu Masaö açılış törenine katıldı.
Şişli Belediyesi - 19.12.2019
"Şişli Belediyesi Halkla İlişkiler Sistemi Komşu Masa" hizmete girdi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yeni siyaset anlayışını Türkiye'nin bütün coğrafyasına dağıtalım, hep birlikte kucaklayalım ve o yeni siyaset anlayışını Türkiye'nin bütün coğrafyasına dağıtırken, bütün sorunlarını çözmeye talip olalım." dedi.
Şişli Belediyesi - 19.12.2019
KILIÇDAROĞLU'NUN KATILDIĞI AÇILIŞ ÖNCESİ PANKART AÇMAK İSTEYEN KADINA MÜDAHALE
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli Belediyesi "Komşu Masaö açılış törenine katıldı.
Şişli Belediyesi - 24.10.2019
Şişli Belediyesi'nden Cumhuriyet Bayramı'na özel etkinlikler
Şişli Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel, "Şişli Cumhuriyet Bayramı Şöleni" başlığı altında bir dizi etkinlik düzenleyecek.
Şişli Belediyesi - 24.10.2019
2. Hasta ve Hasta Yakını Hakları Kongresi başladı
Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evinde başlayan kongrede, hasta hakları, uzmanlar tarafından ayrıntılarıyla masaya yatırılacak.
Şişli Belediyesi - 24.10.2019
Şişli Belediyesi Benim Cumhuriyetim etkinlikleri daveti
Şişli Belediyesi tarafından "Benim Cumhuriyetim" yaklaşımıyla 26 ile 29 Ekim'de gerçekleşecek ve Cumhuriyetimizin 96. yılının kutlanacağı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şöleni'ne davetlisiniz.
Şişli Belediyesi - 06.10.2019
Dha istanbul bülteni-1
  Yaralı, boğazını tutarak çevrede bulunanlardan yardım istedi. Bir süre gittikten sonra yere düşen yaralı için vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine ulaşan sağlık ekipleri ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıkları durumu ağır olan yaralı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Polis olayın yaşandığı bölgeyi güvenlik şeridi ile çevirirken bir süre delil araştırması yaptı. Olayla ilgili polis çalışma başlattı.   Görüntü dökümü:   ------------------ -Polislerin incelemesi  -olay yerinden detaylar -polisin şerit çekmesi -genel ve detaylar  06.10.2019 - 00.02 - Haber Kodu : 191006002 ==================================== - 9- MOTOSİKLET ÇÖP KAMYONUNA ÇARPTI: 2 AĞIR YARALI  Şişli Feriköy'de belediyeye ait çöp kamyonuna arkadaş çarpan motosikletteki 2 kişi ağır yaralandı.  Haber- Kamera: Mustafa BAKIRHAN, İSTANBUL Şişli'de belediyeye ait çöp kamyonuna çarpan motosiklette bulunan iki kişi ağır yaralandı. Kaza, Şişli Feriköy Mahallesi Yay Meydanı Caddesi üzerinde 02: 45 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, Şişli Belediyesi'ne ait 34 JE 9403 plakalı çöp kamyonu cadde üzerinde çöp topladığı esnada, üzerinde iki kişinin bulunduğu sürücüsü öğrenilemeyen 20 BFS 43 plakalı motosiklet, çöp kamyonuna arkadan çarptı.
Şişli Belediyesi - 06.10.2019
Şişli'de motosiklet çöp kamyonuna çarptı: 2 ağır yaralı
ŞİŞLİ'de belediyeye ait çöp kamyonuna çarpan motosiklette bulunan iki kişi ağır yaralandı. Kaza, Şişli Feriköy Mahallesi Yay Meydanı Caddesi üzerinde 02: 45 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, Şişli Belediyesi'ne ait 34 JE 9403 plakalı çöp kamyonu cadde üzerinde çöp topladığı esnada, üzerinde iki kişinin bulunduğu sürücüsü öğrenilemeyen 20 BFS 43 plakalı motosiklet, çöp kamyonuna arkadan çarptı.
Şişli Belediyesi - 06.10.2019
Motosiklet çöp kamyonuna çarptı: 2 ağır yaralı
Haber- Kamera: Mustafa BAKIRHAN, İSTANBUL Şişli'de belediyeye ait çöp kamyonuna çarpan motosiklette bulunan iki kişi ağır yaralandı. Kaza, Şişli Feriköy Mahallesi Yay Meydanı Caddesi üzerinde 02: 45 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, Şişli Belediyesi'ne ait 34 JE 9403 plakalı çöp kamyonu cadde üzerinde çöp topladığı esnada, üzerinde iki kişinin bulunduğu sürücüsü öğrenilemeyen 20 BFS 43 plakalı motosiklet, çöp kamyonuna arkadan çarptı.
Şişli Belediyesi - 09.09.2019
Siparişler down sendromlu gençler için
  KAFENİN 30 ÇALIŞANI VAR   Down Cafe'nin ortaya çıkış hikayesini anlatan Alternatif Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Selma Singen, "Çocuklarımızın belli bir yaşa gelince evde oturmaktan sıkılıp kardeşleri gibi çalışmak istediklerini gördük. Proje bu şekilde gelişti. Çünkü çocuklarımız okul bitince eve kapanmak durumunda kalıyorlar. Bizler anneler olarak önce bir dernek kurduk. Sonra bu kafeyi kurabilmek için beş yıl boyunca çalıştık. Şişli Belediyesi bize destek oldu.
Şişli Belediyesi - 05.09.2019
Yeni Eğitim Yılı Öncesinde Şişli Belediyesi eğitimcilerle bir araya geldi
Gelenekselleşen yemeğe Şişli Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Mücahit Yentür ve Şişli'deki tüm okul müdürleri katıldı.
Şişli Belediyesi - 17.08.2019
Deprem tatbikatı
Toplumsal Afet Platformu Derneği, Jeoloji Mühendisleri Odası, Şişli Belediyesi ve Şişli Kent Konseyi tarafından, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin yıl dönümünde Şişli Meydanında deprem tatbikatı gerçekleştirildi.
Şişli Belediyesi - 17.08.2019
İstanbul'da deprem tatbikatı
Toplumsal Afet Platformu Derneği, Jeoloji Mühendisleri Odası, Şişli Belediyesi ve Şişli Kent Konseyi tarafından, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 20.
Şişli Belediyesi - 07.08.2019
Araç motoruna sıkışan yavru kedi kurtarıldı
Şişli Halil Rıfat Paşa Mahallesinde park halindeki bir aracın motoruna giren yavru kedi Şişli Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından sıkıştığı yerden kurtarıldı.
Şişli Belediyesi - 29.07.2019
Şişli'nin kaldırım sorununa ortak çözüm
Kaldırımların işgal edilmesi nedeniyle yayaların zorda kalmasının önüne geçmek isteyen Şişli Belediyesi esnaflarla bir araya geldi.Ortak talepler doğrultusunda kaldırım işgaline karşı çözüm önerileri konuşuldu.
Şişli Belediyesi - 18.07.2019
Cemil Candaş Ölümünün 3. Yılında Şişli Belediyesi'nde anıldı
Şişli Belediyesi 18 Temmuz 2016 yılında makamında uğradığı hain saldırı sonucu hayatını kaybeden, Şehit Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş için anma töreni düzenledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şişli Belediyesi Haberleri | Şişli Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 4 - Şişli Belediyesi haberleri, son dakika şişli belediyesi haber ve gelişmeleri burada. İmamoğlu'na şişli'de protesto.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 17:53:04. #1.14#

title