Şişli Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Bölgelerini Belirledi

Şişli Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Bölgelerini Belirledi

Şişli Belediyesi Kurban Bayramı'na Az Bir Süre Kala Bir Yandan Önlemlerini Artırırken Diğer Yandan Kurban Satış ve Kesim Bölgelerini Belirledi.

Şişli Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Bölgelerini Belirledi

Şişli Belediyesi Kurban Bayramı'na az bir süre kala bir yandan önlemlerini artırırken diğer yandan kurban satış ve kesim bölgelerini belirledi.

Şişli Belediyesi, vatandaşların ibadetlerini rahatça yapabilmeleri ve Kurban Bayramı'nda kurbanlarını hijyenik ortamda kesebilmeleri için her yıl olduğu gibi bu yıl da önlemler aldı. Özel ekipler ve eğitimli kasaplar tarafından hijyenik ortamda yapılacak kesimler 5 ayrı kesim yerinde gerçekleşecek. Kurban kesim ve satış yerleri ise şöyle:

"Kurban Satış Yeri: Ayazağa Atatürk Cad. Hacı Şakir fabrikası yeri, Ayazağa Eski Adela Sucuk fabrikası yeri, Feriköy Lala Şahin Halk Pazarı yanı, Feriköy Yayla Mahallesi Cami yanı, Okmeydanı Darülaceze arkası Pazar Sokak, Feriköy Cumhuriyet Mahallesi Sirkeci deresi Sokak No:1/ Sizin oto gaz, Kurtuluş Özden Sokak No: 9.

Kurban Kesim Yeri: Şişli Belediyesi Temizlik İşleri Hangarı, Feriköy Lala Şahin Halk pazarı altı, Okmeydanı Darülaceze kompleksi, Ayazağa girişi Hacı Şakir fabrikası arsası, Cumhuriyet Mahallesi Sirkeci Deresi sok. No: 1/ Sizin oto gaz."

(İST-RA-ÖZ-Y)