Şırnaklı Timsahlardan Duygu Dolu Mektup

Geçtiğimiz Hafta Sonu Bursaspor Taraftarlarının Davetlisi Olarak Bursa'ya Gelen ve Bursaspor Maçına Konuk Olduktan Sonra Şehirlerine Geri Dönen Şırnak'lı Öğrenciler, Duygu Dolu Bir Mektupla Minnettarlıklarını Belirtti.

Şırnaklı Timsahlardan Duygu Dolu Mektup

Geçtiğimiz hafta sonu Bursaspor taraftarlarının davetlisi olarak Bursa'ya gelen ve Bursaspor maçına konuk olduktan sonra şehirlerine geri dönen Şırnak'lı öğrenciler, duygu dolu bir mektupla minnettarlıklarını belirtti.

Bursaspor'un sezon açılışına katılarak taraftarların gönlüne taht kuran 'Şırnaklı Timsahlar' takımının refakatçisi Rıdvan Gürses, yolculuk boyunca yaşadıklarını duyguları bir veda mektubuyla kaleme alarak www.bursasporum.com sitesi yetkililerine gönderdi. 'Merhaba Bursaspor Sevdalıları' denilerek başlayan mektupta, "İnanın teşekkür yazımıza nasıl giriş yapacağımızı bilemiyoruz. Şaşkınlık içerisindeyiz. Ama bu şaşkınlık bir sevinç şaşkınlığı. Şırnak'tan yola çıkarken çok heyecanlıydık. Ben ve yanımdaki

Timsahlar ilk kez uçağa biniyorduk ve yanımdaki çocuklardan belki ilk kez şehir dışına çıkanlar bile vardı. Mardin Havalimanı'na geldiğimizde heyecanımız bir kat daha arttı. Üç günlük gezimizde Bursaspor ve Bursayı tanımaya çalıştık. Şunu belirtmeliyiz ki her yönüyle hayran kaldık. Öncelikle duyduğumuz Uludağ ve Mudanya'nın enfes manzaraları, beni ve Şırnaklı Timsahlar'ı büyüledi. Hayatımızda görmediğimiz yerler, tatmadığımız tatlardı" ifadeleri yer aldı.

(RF-MFS-OK-S)

Kaynak: İHA