Şırnak Valisi Yerlikaya Cizre'deki Patlamayı Kınadı

Şırnak Valisi Yerlikaya Cizre'deki Patlamayı Kınadı

Şırnak'ın Cizre İlçesinde Meydana Gelen Patlamada Yaralanan 3 Kişiyi Hastanede Ziyaret Eden Şırnak Valisi Ali Yerlikaya, "Huzurumuzu Bozmak İçin Çalışanları Lanetliyoruz" Dedi.

Şırnak Valisi Yerlikaya Cizre'deki Patlamayı Kınadı

Şırnak'ın Cizre ilçesinde meydana gelen patlamada yaralanan 3 kişiyi hastanede ziyaret eden Şırnak Valisi Ali Yerlikaya, "Huzurumuzu bozmak için çalışanları lanetliyoruz" dedi.

Cizre Otogar mevkiinde 18:30 sularında meydana gelen patlama sonucu ilçeye gelen Şırnak Valisi Ali Yerlikaya, olay yerinde patlama ile ilgili yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra Cizre Devlet Hastanesi'ne giderek patlamada yaralanan Hüseyin Yural, Lokman Yural ve Şaban Bayram'ı ziyaret eden Vali Yerlikaya, yaralılara geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Hastane önünde patlama ile ilgili açıklamada bulunan Şırnak Valisi Ali Yerlikaya, "Huzurumuzu bu şekilde kast edenleri lanetliyoruz. Olayda yaralanan üç vatandaşımızıa geçmiş olsun dileklerinde bulunduk ve ailelerine de sabır temenni ediyoruz. Emniyetimiz polisimiz olayı en iyi şekilde araştırıyor temennimiz bu olayı yapanları en kısa zamanda yakalayarak adalete teslim edilmesidir" dedi.