Şırnak'ta Bir Güvenlik Görevlisi Yaralandı

Şırnak'ta Bir Güvenlik Görevlisi Yaralandı

Şırnak'ın Merkez İlçesi Dağlık Arazi Kesiminde, Terör Örgütü Mensuplarınca Açılan Taciz Ateşinden Bir Güvenlik Görevlisinin Yaralandığı Bildirildi.

Şırnak'ta Bir Güvenlik Görevlisi Yaralandı

Şırnak'ın Merkez ilçesi dağlık arazi kesiminde, terör örgütü mensuplarınca açılan taciz ateşinden bir güvenlik görevlisinin yaralandığı bildirildi.

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yer alan duyuruda, Şırnak'ın Merkez ilçesi dağlık arazi kesiminde güvenlik güçlerince icra edilen arama ve tarama faaliyeti esnasında, terör örgütü mensuplarınca açılan taciz ateşinden bir güvenlik görevlisinin yaralandığı belirtildi.

Duyuruda, güvenlik güçlerince dün yapılan arama ve tarama faaliyetleri sırasında ise Şırnak'ın Merkez ilçesi dağlık arazi kesiminde terör örgütü mensupları tarafından tuzaklanmış bir adet basma düzenekli patlayıcı madde bulunduğu ve yerinde imha edildiği, Cizre ilçesi dağlık arazi kesiminde ortaya çıkartılan iki sığınakta gıda ve yaşam malzemeleri, Muş'un Merkez ilçesi dağlık arazi kesiminde ise çok miktarda giyim, gıda ve yaşam malzemesi ele geçirildiği kaydedildi.

Kaynak: AA