Şırnak: Şınrak'ta Yerel Yönetimler

Şırnak: Şınrak'ta Yerel Yönetimler
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Şırnak Belediyesi Başkanı Ahmet Ertak, Belediye Hizmet Araçlarına Bir Yenisini Daha Ekledi.

Şırnak Belediyesi Başkanı Ahmet Ertak, belediye hizmet araçlarına bir yenisini daha ekledi.

Göreve geldiğinden bu yana Şırnak için önemli çalışmalar yürüten Belediye Başkanı Ahmet Ertak, daha iyi hizmet verebilmek adına İller Bankası üzerinden yeni araç alımları gerçekleştirerek araç yetersizliğini giderme yoluna gitti. Daha önce 2 kamyon, 1 kazıyıcı -yükleyici kepçe, 2 çöp sıkıştırma kamyonu, 1 koka aracı, 1 minibüs, 1 pikap ve 1 taksiyi belediyeye kazandıran Ertak, şimdi de büyük bir yükleyici kepçe satın alarak ekipmana dahil etti.

Araç alımına ilişkin bir açıklama yapan Ertak, "Öncelikle belediye çalışanlarımızın ve Şırnak halkının belki de özlemini duyduğu, işlerimiz açısından gerçekten çok önemli bir aracı almış bulunuyoruz. Özellikle, yükleyici diye tabir ettiğimiz bu aracımızı teslim alarak hizmete soktuk. Belediyemizin birçok iş makinesi ihtiyacı olduğunu gören bir noktadan yaklaştık. Şimdiye kadar belediyemize toplam 9 parça araç kazandırmış idik. Bununla birlikte on parça araç temin etmiş olduk. İnşallah, yakın bir zamanda, belki önümüzdeki yıl içinde, belediyemizin yine temel ihtiyaçlarından olan bir greyderi ve silindiri de temin edersek, inanıyorum ki belediye çalışanları ve özellikle kurumumuz, belediyemizin kentimize olan hizmeti açısından büyük bir rahatlama sağlanmış olacaktır. Aracımızın halkımıza hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title