Sirkeci'den Seul'e Kalkan İlk Tren!

Bültenler - Haberler | Kültür Sanat
Sirkeci'den Seul'e Kalkan İlk Tren!

Dünyanın en büyük breakdans şampiyonası Red Bull BC One bu yıl 10.kez düzenleniyor.

İstanbul'daki ayağı 7 Nisan'da tarihi Sirkeci Garı'nda yapılacak olan yarışmanın galibi Seul'de yapılacak dünya finaline bir adım yaklaşmış olacak.

Detaylı bilgi için www.redbull.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Biletler Biletix'te!

TÜRKİYE (İSTANBUL) – Türkiye'de günden güne yayılan breakdans heyecanı bu kez Sirkeci Garı'nı sarıyor. Dünyanın en büyük breakdans şampiyonası Red Bull BC One'ın 10.yılında, Seul'deki finalde mücadele etmek isteyen Türkiye'nin en iyi 16 B-Boy/B-Girl'u kapışacak. B-Boy'ların 3 dakika süren battle(karşı karşıya mücadele)'larından önce jüri üyeleri Red Bull BC One 2012 Şampiyonu Mounir, Yamson ve Mouse özel bir gösteri sergileyecek. Türkiye'nin en iddialı B-Boy/B-Girl'lerinin kapıştığı yarışmada ayrıca hiphop camiasının saygın ismi Kamufle ve yaptıkları popping,locking şovuyla Jon Voinov ve Eyüp heyecanı arttıracak. Saygın B-Boy'ların jüriliğinde ve Joker'in hostluğunda düzenlenecek olan Red Bull BC One Cypher İstanbul'un biletleri Biletix'ten 15 TL'den satışa sunulacak.

Türkiye'nin dört bir yanından bütün B-Boy'lara ve B-Girl'lere açık olan yarışmaya katılmak isteyenlerin 3 Nisan'a kadar bcone@redbull.com.tr adresine başvurmaları yeterli... 6 Nisan Cumartesi İstanbul'da düzenlenecek olan ön elemlerde Mounir, Yamson ve Mouse'ın jüriliğinde yapılacak olan önelemeleri geçen 16 B-Boy/B-Girl 7 Nisan'daki Red Bull BC One Istanbul Cypher'a katılmaya hak kazanacak. 7 Nisan'daki Cypher'da rakiplerini geride bırakan B-Boy/B-Girl 28 Eylül'de Ukrayna'nın başkenti Kiev'deki Avrupa elemelerine giderek Seul'de düzenlenecek olan Red Bull BC One Dünya Şampiyonası'na bir adım daha yaklaşacak.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title