ŞİRİN ÜNAL HABERLERİ

Şirin Ünal haber, Şirin Ünal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şirin Ünal - 17.07.2017
CHP Zonguldak Milletvekili Demirtaş Açıklaması
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, sığınmacıların istihdam sorunu ve Türk istihdam piyasasına olumsuz etkileriyle ilgili sorunların tespiti ve çözümüne ilişkin TBMM Başkanlığına araştırma ve soru önergesi verdiklerini söyledi.
Şirin Ünal - 11.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Keçiören Belediyesince, 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında ve sonrasında AA foto muhabirlerinin çektiği karelerin de bulunduğu fotoğraf sergisi açıldıKeçiören'de, 15 Temmuz Şehitler Anıtı'nın bulunduğu, çadırlar kurulan alanda, Demokrasi ve Milli Birlik Günü çerçevesinde "demokrasi...
Şirin Ünal - 30.06.2017
CHP Meslek Hastalıklarının Araştırılmasını İstedi
CHP, meslek hastalıkları hastanelerinin artırılması, meslek hastalığı nedeniyle uğranılan hak kayıplarının giderilmesi ve bu alanda yaşanan tüm sorunların tespiti ve çözüm önerilerinin geliştirilmesi amacıyla Meclis Araştırması açılmasını talep etti.
Şirin Ünal - 25.06.2017
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Sakarya, Zonguldak, Bartın, Düzce ve Karabük'te Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programları düzenlendi.
Şirin Ünal - 08.06.2017
Kurtulmuş, Sinoplu İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi
"Kim ne iş yapıyor olursa olsun kim nerede olursa olsun herkes işini en güzel şekilde yapacak ve herkes hedefini aynı noktaya doğrultacak." diyen Kurtulmuş, şunları söyledi: "Hedefimiz, güçlü Türkiye'yi daha ileriye götürmektir. Hedefimiz, Türkiye'nin bir esenlik adası olarak varlığını, birliğini korumasını temin etmektir. Hedefimiz, yeryüzünde daha adil bir sistemin kurulmasını sağlamak, hedefimiz yeryüzünde şu anda yerlerde sürünen bu İslam dünyasını, İslam ülkelerini hep beraber ayağa kaldırmaya gayret etmektir. Onun için yapacak çok işimiz var." İftar yemeğinde TÜSİYAD Genel Başkanı Mustafa Özalp, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal birer konuşma yaptı.
Şirin Ünal - 08.06.2017
Dha İstanbul -  Mahruki "Cumhurbaşkanına Hakaret" Ten Hakim Karşısına Çıktı
Tanık olarak dinlenen Milli Savunma Bakanlığı eski genel sekreteri emekli Albay Ümit Yalım ise "Programı izlemedim. Söz konusu edilen 17 ada meselesi tarafımca ortaya çıkarılmıştır. Ben 2008 yılında Genelkurmay Başkanlığında silahlı kuvvetler komuta ve harekat merkezi amiriydim. Lozan'da verilenler dışında olan 17 adanın 2004 yılı içerisinde Yunan Silahlı kuvvetleri tarafından işgal edildiği ve iskan başlatıldığını fark ettim. Bu durumu daha önce daire başkanım Şirin Ünal'a arz ettim.
Şirin Ünal - 06.06.2017
Dha Ankara-   Akar'ın Eski Özel Kalem Müdürü  Albay Gözel Savunma Yaptı
FİDAN AYRILDIKTAN SONRA GENELKURMAY BAYKANI EVRAK İNCELEMEYE DEVAM ETTİ İnfaz Kurumu Yerleşkesi'ndeki mahkeme salonunda görülen duruşmada savunmasını yapan sanık Ramazan Gözel, 15 Temmuz günü Genelkurmay Başkanı'nın programında, Kara Kuvvetleri Komutanı Salih Zeki Çolak ile YAŞ nedeniyle görüşmesi olduğunu belirterek, "Ancak programda olmamasına rağmen Ak Parti Milletvekili Şirin Ünal ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan Genelkurmay Başkanı ile görüşmeye geldi.
Şirin Ünal - 30.05.2017
AK Parti Elbistan Teşkilatında Mahir Ünal Sevinci
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal'ın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcülüğü görevine getirilmesi, AK Parti Elbistan İlçe teşkilatınca sevinçle karşılandı.
Şirin Ünal - 26.05.2017
Darbe Sanığı Talu: "Terörist Darbe Girişimini Önleyen Kişiyim"
Talu, odasında yaptığı telefon görüşmelerinde durumun FETÖ'nün kalkışması olduğunu, emir komuta zinciri içinde olmadığını söylediğini öne sürerek, "Gelişmeler üzerine beni izinden arayan Genelkurmay Hareket Başkanı Korgeneral Satı Bahadır Köse ile iki kez cep telefonuyla görüştüm. Kendisine Genelkurmay Karargahındaki olaylarla ilgili bilgi verdim, Ankara'ya gelmesini söyledim. Whatsapp'tan Balyoz mağduru Caner Beder 'Temizleyin şu FETÖ'cü hainleri' diye mesaj attı. Hükümetin TSK içindeki PDY mücadele koordinatörü AK Parti İstanbul Milletvekili emekli Tümgeneral Şirin Ünal ile 16 Temmuz günü saat 02.
Şirin Ünal - 23.05.2017
Genelkurmay Çatı Davası
"Siyasilerden isim verebilir misiniz? Mesela 15 Temmuz günü 14.00-14.30 arası AK Parti milletvekili Şirin Ünal'ın Genelkurmay Karargahında olduğu söyleniyor" denilmesi üzerine Turhan, şunları kaydetti: "Şirin Ünal, Sayın Cumhurbaşkanına TSK ile ilgili bilgileri ileten şahıslardan biri olarak değerlendirildiğinden İlhan Talu Korgeneral, Genelkurmay Başkanımızın emriyle kendisiyle görüştü.
Şirin Ünal - 13.05.2017
Mezunlar Pilav Gününde Buluştu
Ereğli Lisesi mezunları pilav gününde buluştu.
Şirin Ünal - 10.05.2017
Dha Ankara- CHP'li Ağbaba (Kıdem Tazminatı): Sendikaların 'Hayır' Dediğine Biz Evet Demeyiz...
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Emek Büroları Koordinatörü Veli Ağbaba, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun kıdem tazminatının fona devredilmesiyle ilgili çalışmaların tamamlandığı ifadeleri üzerine yazılı bir açıklama yaptı.
Şirin Ünal - 10.05.2017
Dha Ankara- Veli Ağbaba : Sendikaların Hayır Dediğine Biz Evet Demeyiz
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Emek Büroları Koordinatörü Veli Ağbaba, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun kıdem tazminatının fona devredilmesiyle ilgili çalışmaların tamamlandığı ifadeleri üzerine yazılı bir açıklama yaptı.
Şirin Ünal - 08.05.2017
CHP Zonguldak Milletvekili Demirtaş Açıklaması
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, iktidarın kıdem tazminatını fona devrederek işçilerin 80 yıllık hakkını tamamen ortadan kaldırmak istediğini savundu.
Şirin Ünal - 06.05.2017
Hıdırellez Şenliği ve Ahilik-Şed Kuşanma Töreni
AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal da Fazlı Kılıç'ın Kağıthane için güzel projeler yaptığını belirterek, "15 yıllık AK Parti iktidarı döneminde hamdolsun çok güzel hizmetlerin altına imzalar atıldı.
Şirin Ünal - 09.04.2017
Halk Oylamasına Doğru
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, 16 Nisan'da yapılacak halk oylaması çalışmaları kapsamında Ereğli ilçesine bağlı Gülüç beldesinde ziyaretlerde bulundu.
Şirin Ünal - 07.04.2017
AK Parti Ankara Milletvekili Ünal Açıklaması
AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, "16 Nisan'da rejimi değiştirmiyoruz.
Şirin Ünal - 31.03.2017
Halk Oylamasına Doğru
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, halk oylaması çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şirin Ünal Haberleri | Şirin Ünal Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Şirin Ünal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şirin Ünal kimdir, hayatı ve biyografisi. Zonguldak'ta Çed Toplantısında Gerginlik.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 13:13:42. #1.14#
title