ŞİRİN ÜNAL HABERLERİ

Şirin Ünal haber, Şirin Ünal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şirin Ünal - 08.03.2019
Planlama Müdürü, İntiharından Önce 'Hakkınızı Helal Edin' Yazmış
ZONGULDAK'ta, kayalıklardan denize atlayarak, yaşamına son veren İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Muhammet Uğur E. (40) için valilikte tören düzenlendi.
Şirin Ünal - 20.02.2019
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz, Türkiye'nin Suriye ile ilgili politikasının hala netlik kazanmamış olmasının endişe verici olduğunu söyledi.
Şirin Ünal - 14.02.2019
Türk Heyetinden ABD Kongre Üyelerine "Suriye'de Koordinasyon" Uyarısı
AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, "ABD'nin Suriye'den çekilme sürecinde Türkiye ile koordinasyon olmazsa bölgede yeni boşluklar doğabilir.
Şirin Ünal - 11.01.2019
Seçmen, Suriye'yi Değil Ekonomiyi Düşünerek Sandığa Gidecek"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz, Türkiye'nin gündem maddesinin ekonomik kriz, işsizlik, hayat pahalılığı, yüksek enflasyon, satın alma gücünün giderek azalması olduğunu belirterek, "31 Mart'ta seçmen, Suriye'de ne olursa olsun bunları düşünerek sandığa gidecektir.
Şirin Ünal - 25.12.2018
TBMM Genel Kurulu
AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ise Şırnak'ın Uludere ilçesi Irak sınırına yapılan hava harekatı sonucu 34 vatandaşın hayatını kaybetmesinin ülke olarak herkesi derinden yaraladığını, o dönemde olayın sebeplerinin açığa çıkarılması ve sorumluların bulunması yönünde tüm siyasi partilerin görüşlerinin olduğunu belirtti.
Şirin Ünal - 24.12.2018
Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Teklifi Komisyonda
Arada CHP İstanbul Milletvekili Tanal ile AK Parti Manisa Milletvekilli Aydemir birbirinin üzerine yürüdü. Araya giren milletvekilleri ikiliyi ayırdı. Bu sırada Tanal ile AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal arasında da kısa süreli tartışma yaşandı.
Şirin Ünal - 16.12.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, "Emeklilikte yaşa takılanlara maaş bağlarsak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dediği gibi bir yılda 750 milyar lira değil, 700 bine yakın vatandaşımıza 8-10 milyar lira vermiş oluruz.
Şirin Ünal - 20.11.2018
TBMM Genel Kurulu
CHP İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz, terörle etkin mücadele yürütülen bölgelerde üst üste mühimmat patlamaları yaşandığını belirterek, "Mehmetçiğimiz nasıl bir özensizlikle karşı karşıyadır?
Şirin Ünal - 19.11.2018
2019 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, AK Parti'nin iktidarı devraldığı günden beri Türkiye'nin turizmde önemli sıçramalar kaydettiğini, mavi bayrak sahibi tesislerin arttığını ve termal turizmde adeta liderliğe koştuğunu ifade etti.
Şirin Ünal - 14.11.2018
2019 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Dışişleri Bakanlığının 2019 bütçesi üzerinde milletvekilleri söz aldı.
Şirin Ünal - 12.11.2018
CHP Milletvekilleri 7 Gün İçinde Savunma Yapacak
CHP milletvekilleri 7 gün içinde savunma yapacak.
Şirin Ünal - 08.11.2018
CHP'li Çeviköz: Pyd Bir Siyasi Oluşum, Ypg İse Onun Askeri Boyutudur
CHP Milletvekili Ünal Çeviköz, ABD'nin PKK terörist elebaşlarından 3 hakkında koyduğu ödül hakkında değerlendirmesinin sorulması üzerine "Türkiye ABD ilişkilerini önemsiyoruz.
Şirin Ünal - 08.11.2018
CHP'li Çeviköz: Pyd Bir Siyasi Oluşum, Ypg İse Onun Askeri Boyutudur
CHP Milletvekili Ünal Çeviköz, ABD'nin PKK terörist elebaşlarından 3 hakkında koyduğu ödül hakkında değerlendirmesinin sorulması üzerine "Türkiye ABD ilişkilerini önemsiyoruz.
Şirin Ünal - 07.11.2018
Sağlık Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Komisyonda
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonunda, ilaç ve eczacılık alanında düzenlemeleri ve idari yaptırımları güncelleyen, sağlık çalışanlarına karşı şiddeti önleyen, tütün ürünlerinin düz ve standart paket biçiminde kapalı dolaplarda satışını öngören, tüp bebekte Genel Sağlık...
Şirin Ünal - 07.11.2018
Sağlık Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Komisyonda
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu'nda, ilaç ve eczacılık alanında düzenlemeleri ve idari yaptırımları güncelleyen, sağlık çalışanlarına karşı şiddeti önleyen, tütün ürünlerinin düz ve standart paket biçiminde kapalı dolaplarda satışını öngören, tüp bebekte genel sağlık...
Şirin Ünal - 07.11.2018
Sağlık Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Komisyonda
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonunda, ilaç ve eczacılık alanında düzenlemeleri ve idari yaptırımları güncelleyen, sağlık çalışanlarına karşı şiddeti önleyen, tütün ürünlerinin düz ve standart paket biçiminde kapalı dolaplarda satışını öngören, tüp bebekte Genel Sağlık...
Şirin Ünal - 06.11.2018
Sağlık Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Komisyonda
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonunda, ilaç ve eczacılık alanında düzenlemeleri ve idari yaptırımları güncelleyen, sağlık çalışanlarına karşı şiddeti önleyen, tütün ürünlerinin düz ve standart paket biçiminde kapalı dolaplarda satışını öngören, tüp bebekte genel sağlık...
Şirin Ünal - 24.10.2018
TSK'yı Güçlendirme Vakfı Kanunu Değişti
"Yerlilik oranı yüzde 65'in üzerine çıktı" TSK'yı Güçlendirme Vakfı Kanunu'nda değişiklik yapan kanunun görüşmelerinde söz alan AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfının kuruluşundan bugüne kadar milli savunma sanayi alanında stratejik yatırımları gerçekleştirdiğine işaret etti.
Şirin Ünal - 24.10.2018
TSK Güçlendirme Vakfı Kanunu Değişiyor
AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin ile AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal'ın imzasını taşıyan teklifin tümü üzerindeki görüşmelerde MHP Grubu adına söz alan Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, 1974 Kıbrıs Harekatı günlerine kadar Kıbrıs'ta insanlık dışı zulüm yaşandığını ancak mühimmat, silah ve diğer yetersizlikler nedeniyle çıkarma yapılamadığını belirtti.
Şirin Ünal - 22.10.2018
TSK Güçlendirme Vakfında Değişiklik Teklifi Komisyonda Kabul Edildi
AK Parti Genel Sekreteri, Ankara Milletvekili Fatih Şahin ve İstanbul Milletvekili Şirin Ünal'ın imzalarını taşıyan teklifin görüşmeleri Milli Savunma Komisyonunda tamamlandı.
Şirin Ünal - 18.10.2018
CHP Milletvekilleri, Yerel Seçimler İçin Şırnak'ta
CUMUHURİYET Halk Partisi (CHP), milletvekili ve belediye başkanı çıkaramadığı kentlerte incelemelerde bulunmaları için 3'er kişilik ekipler oluşturdu.
Şirin Ünal - 16.10.2018
Türkiye'nin Lübnan'da Konuşlu BM Geçici Görev Gücü Bulundurmasına İlişkin Görüşmeler Düzenlendi
AK Parti İstanbul milletvekili Şirin Ünal, Türkiye'nin uluslararası barış gücüne katılmasının Türkiye'nin görünürlüğünün artmasına katkı sağladığını söyleyerek, "Türkiye her zaman olduğu gibi Lübnan'ın istikrarını hedef alan her türlü teşebbüsün karşısında durmaya devam edecektir.
Şirin Ünal - 16.10.2018
Türk Askerinin Lübnan'daki Görev Süresi Uzatıldı
"Bölgesel gelişmeler karşısında kayıtsız kalmamız düşünülemez" AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ise Lübnan'a ilişkin UNIFIL'in kuruluş sürecini anlattı.
Şirin Ünal - 02.10.2018
Türk Askerinin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'ndeki Görev Süresi Uzatıldı
Birleşmiş Milletlerin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde icra ettiği harekat ve misyonlar kapsamında hudut, şümul, miktar ve zamanı hükümetçe takdir ve tespit edilmek üzere, Türk Silahlı Kuvvetlerinin yurt dışına gönderilmesi konusunda hükümete verilen izin süresinin 31 Ekim 2018...
Şirin Ünal - 29.09.2018
AK Parti Karabük Milletvekilleri Gazetecilerle Buluştu
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, gazetecilerle bir araya geldi.
Şirin Ünal - 28.09.2018
Kılıçdaroğlu: Türkiye, Açlık Sorunu ile Yakın Bir Zamanda Karşı Karşıya Gelebilir (9)
TOPLANTIYA VERİLEN ARA SIRASINDA PROTESTOCHP'nin Bolu'daki Abant Tabiat Parkı'nda bulunan otelde düzenlediği toplantıya verilen ara sırasında, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden haksız yere işten kovulduğunu iddia eden Mahir Kılıç, protestoda bulundu.
Şirin Ünal - 20.09.2018
Çmo'dan Çatalağzı İçin Ürküten Açıklama
ÇEVRE Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Baran Bozoğlu, Zonguldak'ta düzenlenen 'termik santrallerle mücadele' programında 7 termik santralin bulunduğu Çatalağzı beldesi için hazırladıkları hava kalitesi değerlendirme raporunu açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şirin Ünal Haberleri | Şirin Ünal Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Şirin Ünal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şirin Ünal kimdir, hayatı ve biyografisi. Askerlik teklifi Milli Savunma Komisyonu'nda kabul edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 03:31:24. #1.16#
title