Fenerbahçe, Eski Beşiktaşlı Aboubakar İçin Porto'yla Masaya Oturdu

Transferin bomba ekibi Fenerbahçe, geçen sezon Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen 25 yaşındaki Kamerunlu forvet Vincent Aboubakar için kulübü Porto ile masaya oturdu.

Fenerbahçe, Eski Beşiktaşlı Aboubakar İçin Porto'yla Masaya Oturdu

Son olarak orta sahaya Giuliano'yu alan Fenerbahçe, Soldado'nun ardından kadrosuna bir forvet daha almak için düğmeye bastı. Hedefteki isim, geçen sezon Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen Porto'nun Kamerunlu golcüsü Aboubakar...

YÖNETİCİLERLE MASAYA OTURDULAR

Sarı-Lacivertliler, Roberto Soldado'nun ardından forvet hattını güçlendirmek adına rotayı Vincent Aboubakar'a çevirdi. Geçen sezonu Porto'dan kiralık olarak Beşiktaş'ta geçiren Aboubakar için Portekiz ekibinin yöneticileriyle masaya oturuldu.

VAN PERSİE GİDECEK

Takıma geldiğinden beri bir türlü beklentileri karşılayamayan ve sık sık sakatlık sorunları yaşayan Robin van Persie'yi elden çıkartmak isteyen Kanarya, Hollandalı futbolcuyu bir an önce ona talip olan Feyenoord'a satmak istiyor.

TÜRKİYE'DE OYNAMAYA SICAK BAKIYOR

25 yaşındaki Aboubakar'ın, kulüplerin anlaşması halinde yeniden Türkiye'de oynamaya sıcak baktığı öğrenilirken Fener de, önümüzdeki günlerde netlik kazanması beklenen bu transfer için kaynak yaratmak için harekete geçmiş durumda.

(Fanatik)