Sinop Haberleri

Sinop haber, Sinop son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sinop - 29.11.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başkaları ülkenin felaketinden çıkar devşirmenin hesabını yaparken, biz Sinop'la beraber 81 vilayetimizin tamamı için...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başkaları ülkenin felaketinden çıkar devşirmenin hesabını yaparken, biz Sinop'la beraber 81 vilayetimizin tamamı için çalışmayı sürdüreceğiz.
Sinop - 29.11.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayancık Terminal Köprüsü açılışına video mesaj gönderdi Açıklaması
Erdoğan, koronavirüsün yanı sıra sel, deprem ve yangın felaketleriyle mücadele ettiklerini anımsatarak, şunları kaydetti: "Bizimle benzer felaketlere maruz kalan Avrupa ve Amerika'dan çok daha hızlı, çok daha etkili bir şekilde insanımızın imdadına koştuk. Tüm imkanlarımız ve kurumlarımızla felaketin ilk anından itibaren afetzede kardeşlerimizin yanında olduk. Yaraların sarılması, zararların tazmini ve afet bölgelerinin yeniden ayağa kaldırılması için gereken her türlü çabayı gösterdik. Sel felaketinden sonra yaptığımız ziyaretlerde milletimize yıkılanın yerine daha güzelini, çok daha sağlamını yapacağımıza dair söz vermiştik. İşte bugün Sinop'ta bu sözümüzü gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.
Sinop - 29.11.2021
Sinop - 28.11.2021
Sinop - 27.11.2021
Son dakika haberi | Sinop'ta fuhuş operasyonu: 3'ü kadın 7 şüpheli adliyeye sevk edildi
Son dakika haberler: SİNOP (İHA) – Sinop'ta yapılan fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 3'ü kadın 7 kişi adliyeye sevk edildi.
Sinop - 26.11.2021
Sinop'ta öğrenci servisinin istinat duvarına çarptığı kazada 3 kişi yaralandı
Sinop'un Boyabat ilçesinde öğrenci servis minibüsünün istinat duvara çarpması sonucu 3 kişi yaralandı.
Sinop - 26.11.2021
ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 26 Kasım 2021
20. Milli Eğitim Şurası için 5 farklı mecrada yürütülen ön hazırlıklar tamamlandıYedi yıl aradan sonra 1-3 Aralık'ta toplanacak şurada, "temel eğitimde fırsat eşitliği", "mesleki eğitimin iyileştirilmesi" ve "öğretmenlerin mesleki gelişimi" olmak üzere 3 ana konu...
Sinop - 25.11.2021
Sinop'ta bol yağış kestane rekoltesini 500 tona çıkardı
Türkiye'nin önemli kestane üretim merkezlerinden Sinop'un Erfelek ilçesinde yağışların bol olması bu sezon rekolteyi 500 tona yükseltti.
Sinop - 22.11.2021
KUZKA'nın "Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi ve Atölye" çalışmaları başlıyor
Kastamonu, Çankırı ve Sinop'taki kurum ve kuruluşların birlikte proje üretme, yazma ve yönetme kapasitesini artırmaya yönelik Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen "Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi ve Proje Atölyesi" çalışmaları başlıyor.
Sinop - 22.11.2021
Son dakika haber | Sel afeti yaşayan Sinop'a 90 milyon TL ödenek gönderildi
Son dakika haberleri... Sel felaketi yaşanan Sinop'a yaraların sarılması için 90 milyon TL ödenek gönderildi.
Sinop - 22.11.2021
DENİZ HUDUT KAPISI İLAN EDİLEN AMASRA'DA 'CRUİSE TURİZMİ' HEYECANI
'ANADOLU'YA DENİZDEN AÇILAN KAPI OLACAK' Limanın sadece Amasra'ya değil bölgeye katkı sunacağını kaydeden Başkan Çakır, 'Amasra Karadeniz'den Anadolu'ya açılan en yakın kapıdır. Şu anda İstanbul ve Sinop arasında bu hizmeti veren yolcu limanı olacağız.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sinop Haber, Sinop Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 2 - Sinop haber sayfamızda Sinop haberleri okuyabilir, Sinop son dakika haberleri ve güncel Sinop gelişmelerini görebilirsiniz. Kastamonu ve Sinop orman işletme müdürleri Boyabat'ta toplandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 23:57:34. #1.14#

title