Sinemada Kendi Rekorunu Kırdı!

Sinemada Kendi Rekorunu Kırdı!
Sabah.com.tr - Haberler | Magazin

Azeri oyuncu Nesrin Cavadzade; rol aldığı 'Yangın Var' filmiyle sinemada kendi rekorunu kırdı.

Azeri oyuncu Nesrin Cavadzade; rol aldığı 'Yangın Var' filmiyle sinemada kendi rekorunu kırdı. Cavadzade; 9 Aralık'ta vizyona giren ve 'Türkiye'nin en pahalı yol filmi' olarak anılan 'Yangın Var'ın 93 bin izleyici sayısına ulaşmasının sevincini yaşıyor. Beş yıllık oyunculuk kariyerinde, altı filme imza atan oyuncuyu; sinemada toplamda 34 bin 574 kişi izlemişti.

YENİSİ ŞUBAT'TA

Cavadzade'nin ilk filmi 'Pazar-Bir Ticaret Masalı'; 10 bin 33 kişi tarafından izlenmiş, filmden 69 bin lira hasılat elde edilmişti. Cemal Şan'ın yönettiği 'Dilber'in Sekiz Günü' adlı film; vizyonda kaldığı süre boyunca 3 bin 290 kişiye ulaşmıştı. 'Acı' 11 hafta vizyonda kalmış ve 7 bin 695 kişi tarafından izlenmişti. 'Gitmek: Benim Marlon ve Brandom' ise 29 haftada 13 bin seyirciye ulaşmıştı. Cavadzade'nin 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' dalında Altın Portakal aldığı altıncı filmi 'Güzel Günler Göreceğiz' ise 3 Şubat'ta vizyona girecek.

GİŞEYLE HİÇ İLGİM YOK!

İlk komedi filmi 'Yangın Var'da 'Asya' karakterini canlandıran güzel oyuncu Nesrin Cavadzade; oyunculuk kariyeriyle ilgili şunları söylüyor: "Yangın Var'a kadar hepsi festivallerde ödüller almış, kendi yağıyla kavrulan bağımsız filmlerde rol aldım. Bu filmse; gişede iş yapması beklenen bir yapım. Ama bu durum bir oyuncu olarak beni hiç ilgilendirmiyor! Gişedeki yolu umarım açık olur fakat benim bu konuda hiçbir iddiam yok!"

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title