Sinema Haberleri

Sinema haber, Sinema son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sinema - 4.11.2020
Litvanya'da 29 Kasım'a kadar karantina ilan edildi
Litvanya'da yeni korona virüsün (Covid-19) yayılımını önlemek amacıyla 29 Kasım'a kadar ülke genelinde karantina ilan edildi. Kafeterya, bar, restoranlar, spor merkezleri ile müze, sinema, kütüphane, tiyatronun da aralarında bulunduğu tüm kültür kurumları kapatıldı.
Sinema - 4.11.2020
İtalya'da Covid-19 kısıtlamaları arttırıldı
Sarı bölgelerde sadece gece sokağa çıkma yasağı uygulanacak Korona virüsün en az görüldüğü bölgelerde sokağa çıkma çıkmak saat 22.00'ye kadar serbest. Sokağa çıkma kısıtlaması 05.00'e kadar geçerli olacak. Restoran ve kafeler saat 18.00'e kadar hizmet verebilecek. 18.00-22.00 saatleri arasında da evlere servis hizmeti verilebilecek. Alışveriş merkezleri hafta sonu ve tatil günlerinde kapalı olacak. Tiyatro, sinema ve müzeler kısıtlama süresince tamamen kapalı kalacak.
Sinema - 4.11.2020
Kırşehir'de özel sektör kuruluşlarında esnek çalışma yöntemi uygulanacak
Lokantalar, restoranlar, pastaneler, kafeteryalar, berberler, çay ocakları, düğün salonları, halı sahalar, kaplıcalar, internetkafeler, tiyatro ve sinema salonları gibi halkın yoğun olduğu yerlerinin en geç saat 22.
Sinema - 4.11.2020
İş yerleri saat 22.00'da kapanacak
Buna göre, evlere paket servis ve gel-al şeklindeki uygulamalar hariç olmak üzere lokanta, restoran, pastane, kafe, kafeterya gibi yeme-içme alanları içkili veya içkisiz ayrımı olmayacak. Kahvehane, kıraathane ve çay ocakları, berber, kuaför, güzellik merkezi gibi işyerleri, nikah ve düğün salonları, internet kafeler ve salonları, elektronik oyun yerleri, bilardo salonları ve lunaparklar, tiyatro, sinema ve konser salonları, yüzme havuzu, hamam, kaplıca ve sauna benzeri işyerleri 22.
Sinema - 4.11.2020
Son dakika haberi! Bolu Valisi Ahmet Ümit'ten "ev ziyaretlerine ara verin" çağrısı
Ümit, paylaşımında, koronavirüsle mücadelede etkinliği artırmak amacıyla il genelinde bugünden itibaren, evlere paket servis ve gel-al şeklindeki uygulamalar hariç olmak üzere, içkili/içkisiz ayrımı olmaksızın lokanta, restoran, pastane, kafeterya gibi yeme içme yerleri ile kahvehane, çay ocakları, berberler, kuaförler, güzellik merkezleri, nikah ve düğün salonları, halı saha, spor salonları, internet kafe, elektronik oyun yerleri, bilardo salonları, lunaparklar, tiyatro, sinema ve konser salonları ile yüzme havuzu, hamam gibi yerlerin saat 22.
Sinema - 4.11.2020
Sakarya'da Kovid-19 tedbirleri artırıldı
Buna göre, evlere paket servis hariç olmak üzere lokanta, restoran, pastane, kafe, kafeterya gibi yeme-içme yerleri, kahvehane, kıraathane ve çay ocakları, berber, kuaför, güzellik merkezi gibi iş yerleri, nikah/ düğün salonları, halı sahalar ve spor salonları, internet kafeler, salonlar ve elektronik oyun yerleri, bilardo salonları ve lunaparklar, tiyatro, sinema ve konser salonları, yüzme havuzu, hamam, kaplıca, sauna gibi yerlerin en geç 22.
Sinema - 4.11.2020
"Servis", CANAL+'ın "Kısaların En İyisi" programına seçildi
"Penaber", "Miğfer" ve "Depo İşçileri" adlı kısa filmleriyle tanınan Ramazan Kılıç'ın yapımcılığını da üstlendiği film Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Sinema Genel Müdürlüğü'nün destekleriyle çekildi.
Sinema - 4.11.2020
Almanya'da hizmet sektöründe toparlanma ivme kaybetti
Buna göre, dünden geçerli olmak üzere kasım sonuna kadar tiyatro, sinema, opera ve konser salonları kapalı olacak, spor salonları, yüzme havuzları, eğlence alanları, masaj ve kozmetik salonları hizmet vermeyecek.
Sinema - 4.11.2020
Samsun'da mesai ve vardiya saatlerine "Kovid-19" düzenlemesi
Açıklamada, evlere paket servis ve "gel­ al" şeklindeki uygulamalar hariç olmak üzere lokanta, restoran, pastane, kafe, kafeterya gibi yeme­ içme yerleri, kahvehane, kıraathane, çay ocakları, berber, kuaför, güzellik merkezi gibi iş yerleri, nikah ve düğün salonları, halı sahalar, spor salonları, internet kafeler, salonlar, elektronik oyun yerleri, bilardo salonları, lunaparklar, tiyatro, sinema ve konser salonları, yüzme havuzu, hamam, kaplıca, sauna gibi yerlerin en geç saat 22.
Sinema - 4.11.2020
İçişleri Bakanlığı'ndan 81 ilin valiliğine ek koronavirüs genelgesi!
İşte alınan o kararlar: 1. Vatandaşların kalabalık şekilde bulunabildiği pazaryeri, market, otogar, toplu ulaşım aracı, cadde/sokak, park ve bahçeler, alışveriş merkezleri gibi yerlerde yoğunlaşmasının sağlanması, bu doğrultuda önümüzdeki 10 günlük süreçte konu bazlı denetimlere (her il kendine uygun şekilde planlama yapacak şekilde) ağırlık verilmesi, 2. Aşağıdaki işyerlerinin en geç saat 22:00'de kapanmalarının sağlanması? Evlere paket servis ve gel­al şeklindeki uygulamalar hariç olmak üzere lokanta, restoran, pastane, kafe, kafeterya gibi yemeiçme yerleri (içkili/içkisiz ayrımı olmaksızın Kahvehane, kıraathane ve çay ocakları, Berber, kuaför, güzellik merkezi gibi işyerleri, ­ Nikah/Düğün salonları, Halı sahalar ve spor salonları, İnternet kafeler/salonlar ve elektronik oyun yerleri, bilardo salonları ve lunaparklar, ­ Tiyatro, sinema ve konser salonları, Yüzme havuzu, hamam, kaplıca, sauna vb.
Sinema - 4.11.2020
Kayseri'de mesai ve vardiya saatlerinde "Kovid-19" düzenlemesi
Bu kapsamda yürütülen denetim faaliyetlerinin, vatandaşların kalabalık şekilde bulunduğu yerlerde yoğunlaştırılacağı ifade edilen açıklamada, evlere paket servis ve "gel­ al" şeklindeki uygulamalar hariç olmak üzere lokanta, restoran, pastane, kafe, kafeterya gibi yeme­ içme yerleri, kahvehane, kıraathane ve çay ocakları, berber, kuaför, güzellik merkezi gibi işyerleri, nikah ve düğün salonları, halı sahalar ve spor salonları, internet kafeler, salonlar ve elektronik oyun yerleri, bilardo salonları ve lunaparklar, tiyatro, sinema ve konser salonları, yüzme havuzu, hamam, kaplıca, sauna gibi yerlerin en geç saat 22.
Sinema - 4.11.2020
Bulgaristan'da günlük Kovid-19 vaka sayısı ilk kez 4 bini geçti
Ülkede, spor müsabakalarının seyircisiz yapılması, konser, tiyatro ve sinema salonlarının yüzde 30 kapasiteyle çalışması kararı alınmıştı.
Sinema - 4.11.2020
Balıkesir'de Kahvehane, sinema, düğün salonları saat 22'de kapanacak
Balıkesir'de İl Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile kahvehane, sinema, berber, kuaför ve güzellik salonları, halı sahalar, düğün salonları ve hamamlar gibi işyerleri alınan karar ile saat 22'de kapanacakBalıkesir'de İl Hıfzıssıhha Kurulu Vali Hasan Şıldak Başkanlığında kurul üyelerinin...
Sinema - 4.11.2020
Karabük'te bazı iş yerleri en geç 22.00'de kapanacak
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Lokanta, restoran, pastane, kafe, kafeterya, yeme-içme yerleri, evlere paket servis ve 'gel al' şeklindeki uygulamalar hariç olmak üzere (içkili/içkisiz ayrımı olmaksızın), kahvehane, kıraathane ve çay ocakları, berber, kuaför, güzellik merkezi gibi iş yerleri, nikah/düğün salonları, halı sahalar ve spor salonları, internet kafeler, elektronik oyun yerleri, bilardo salonları ve lunaparklar, tiyatro, sinema ve konser salonları, yüzme havuzları, hamam, kaplıca, sauna ve benzeri yerler İl Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereği ilimiz genelinde 4 Kasım'dan itibaren en geç saat 22.
Sinema - 3.11.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu çerçevede Türkiye genelinde geçerli olacak hususları ise kamuoyuyla şöyle paylaştı: "Özel sektör ve kamuda esnek mesai uygulaması teşvik edilecektir. Pazar yeri ve market gibi yoğun insan hareketliliğinin olduğu yerlerdeki denetimler artırılacaktır. Paket servis hariç olmak üzere, lokanta, restoran, hastane ile berber, kuaför, nikah, düğün salonu, yüzme havuzu, hamam, kaplıca, sauna, internet cafe, halı saha, tiyatro, sinema, konser salonu ve benzeri tüm iş yerlerinde hizmetler saat 22.
Sinema - 3.11.2020
Hollanda'da Kovid-19 vaka artışları nedeniyle ek önlemler açıklandı
Buna göre, sinema, müze, tiyatro, kütüphane, eğlence parkı, havuz ve hayvanat bahçeleri kapatılacak.
Sinema - 3.11.2020
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Paket servis hariç olmak üzere lokanta, restoran, kuaför, düğün salonu, yüzme havuzu, halı saha, tiyatro, sinema, konser...
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Paket servis hariç olmak üzere lokanta, restoran, kuaför, düğün salonu, yüzme havuzu, halı saha, tiyatro, sinema, konser salonu ve benzeri iş yerlerinde hizmetler saat 22.00'de sona erecektir.
Sinema - 3.11.2020
FLAŞ
Erdoğan: Pazar yeri market gibi yerlerdeki denetimler artırılacaktır.Paket servis hariç lokanta, restoran, pastane, berber, kuaför, yüzme havuzu, kaplıca, internet kafe, halı saha, tiyatro, sinema  gibi yerlerde hizmetler saat 22'de sona erecektir.
Sinema - 3.11.2020
Kayseri'de apartmanların ortak kullanım alanlarındaki etkinlikler yasaklandı
Açıklamada, koronavirüs salgınıyla mücadelede gelinen aşamada alınan kararlarla ilgili şunlar aktarıldı: "İl genelinde tüm kafelerin, kahvehanelerin, çay ocaklarının her gün 22.00-08.00 saatleri arasında faaliyetlerinin sonlandırılmasına, pastanelerin ise her gün 22.00-08.00 saatleri arasında oturan müşteri kabul etmemesine ancak paket servis yapabilmelerine, il genelinde apartman ve sitelere ait toplantı salonu, spor salonu, çocuk oyun alanı, havuz, sauna, sinema gösterim odası gibi alanlarda apartman toplantısı, oturma, gün, doğum günü kutlamaları, nişan, yemek, kahvaltı etkinliklerinin yapılmamasına karar verildi.
Sinema - 3.11.2020
Sakarya Eğitim Müzesi öğrencileri tarih yolculuğuna çıkarıyor
Durmuş, müzeye eğitim süreçlerinde kullanılmış materyalleri tedarik etmeye çalıştıklarını dile getirerek, şöyle devam etti: "Eğitimi ön plana çıkararak eğitim-öğretimin, sadece sınıf duvarlarından ibaret değil de hayatın her noktasını okuyabilmekle sürebildiğini, çocuklarımıza, yaşayarak öğretmeye çalışıyoruz. Müzeler bize geçmişte yaşananları, o günkü araçların nasıl kullanıldığını analiz ederek farklı düşünebilmeye zemin açıyor. Müzeler sadece gezilip görülen yerler değil, aynı zamanda düşünme becerimizi, analiz kabiliyetimizi artırabilecek mekanlardır. Bunu da en iyi eğitim ortamları ile müzeyi bir araya getirdiğimizde sağlayabiliyoruz." "Öğrencilerin en çok müzik ve sinema aletleri dikkatini çekiyor" Sakarya Anadolu Lisesi Müdürü Nil Nilgün Uygul da müzenin, Sakarya'daki muhtelif okulların arşivlerinde bulunan evraklar ve kullanılan eşyalarla oluşturulduğunu anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sinema Haberleri | Sinema Haber - Haberler - Sayfa 6 - Sinema haberleri, son dakika sinema haber ve gelişmeleri burada. Hakan Karsak: Bu ülkenin her rengini çok seviyorum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 01:11:21. #1.15#
title