Sinem Kobal'ın Rol Alacağı "Romantik Komedi" Filminin Çekimleri İptal Edildi

Sinem Kobal'ın Rol Alacağı "Romantik Komedi" Filminin Çekimleri İptal Edildi

"Romantik Komedi" serisinin üçüncü filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Sinem Kobal'ın projesi, yapım şirketi tarafından iptal edildi.

Sinem Kobal'ın "Romantik Komedi 3" filmi yapımcı şirket tarafından iptal edildi. Konu hakkında basın açıklaması yapan şirket "Romantik Komedi' süreci bizim için bitmiştir" dedi.

TEMMUZ AYINDA ÇEKİMLERE BAŞLANACAKTI

Filmin çekimlerinin iptal edilmesi hakkında basın açıklaması yapan şirket konu hakkında şunları söyledi:

"Romantik Komedi serisi, oyuncumuz Sinem Kobal'ın severek içinde olduğu, gişe başarısı yakalamış filmlerdir. İki yıldan beri bu serinin devam filmi niteliği taşıyacak olan "Romantik Komedi 3" filmiyle ilgili yapım şirketi Boyut Film ve proje süpervizörü Ceren Aslan ile kendilerinin talebiyle çeşitli görüşmelerimiz oldu. Bu süreçte medyada konu ile ilgili yapılan, duyumlara dayanan ve hiçbir kaynağa dayandırılmayan haberlerde oyuncumuz Sinem Kobal'ın fotoğrafı ve ismi kullanıldı.

Çoğu gerçek dışı olan bu haberlerle ilgili bir açıklama yapmak gereği doğdu. Sinem Kobal, bugüne kadarki her aşamada görüşmelerini projenin tasarımcısı Ceren Aslan ve senaristi Aslı Zengin ile senaryo üzerine yapmıştır ve tüm görüşmeler tarafların projeye olan inançları yüzünden son derece olumlu sonuçlanmıştır. Filmin yapım şirketi sahiplerinden ve yapımcısı Murat Tokat ile her türlü şartta anlaşılmış , ekibe yeni erkek oyuncu dahil edilmiş ve 1 temmuz da sete çıkmak üzere sözleşmeler imza aşamasına gelmiştir.

"'ROMANTİK KOMEDİ' SÜRECİ BİZİM İÇİN BİTTİ"

Yapım şirketi sahibi Murat Tokat, 15 haziranda telefonla arayıp filmin çekimlerini çeşitli sebeplerden dolayı iptal ettiklerini bildirmiştir. Bunların hiçbirinin muhatabı Sinem Kobal veya şirketimiz değildir. İki kez olmak üzere proje sete çıkma aşamasına kadar getirilip, iptal edilmesi sebebiyle Boyut Film'in yürüttüğü " Romantik Komedi" süreci bizim için sona ermiştir. "