Sinem-Kenan Çiftinden Romantik Fotoğraf!

Sinem-Kenan Çiftinden Romantik Fotoğraf!

Ayrıldıkları iddia edilen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti, aşk dolu paylaşımlarıyla o iddiaları çürüttü.

27.12.2018 20:45 | Son Güncelleme: 27.12.2018 21:47

Ünlü oyuncu Sinem Kobal sosyal medya hesabından Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte çekilmiş fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu.

"ÇOK GÜZEL ÇİFTSİNİZ"

Instagram hesabından paylaşım yapan Kobal'in fotoğrafını kısa süre içerisinde çok sayıda takipçisi tarafından beğenildi. Kobal, fotoğrafa İngilizce olarak, "Aşk" notunu ekledi. Sinem Kobal'in bir takipçisi paylaşıma, "Umarım kısa zaman içerisinde bir çocuğunuz olur. Çok güzel bir çiftsiniz." yorumunu yaptı.

DÜŞÜK YAPTIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal'ın hamile kaldığı fakat düşük yaptığı iddiaları gündeme gelmişti. Güzel oyuncu bu haberlerin doğru olmadığını söyleyerek, iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıklamıştı.

Sinem-Kenan Çiftinden Romantik Fotoğraf!
Haber Yorumları (16)
ÜLKESİNİ SEVEN: uzun hasana bir torun doğurur
HAFİZENUR ÖZPEKER: bu evlilik yürür. kenan imirzalıoğlu sinem kobalan yaşça büyük. eşinin kıymetini bilir,
NAMUS MÜSVEDDELERİNE ..: Yorum yapan bazı namus müsvettesi andavallar var. Yemedikleri halt yoktur gelir burda ona buna vaaz verirler :) Eziğin dibisiniz haberiniz yok :D herkes hayatını yaşasın sizde böyle klavye başında kudurun tamammı hahayy :)
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title