Sinem Gedik ile İntizar'ın Sevişme Görüntüleri Ortaya Çıktı

Sinem Gedik ile İntizar'ın Sevişme Görüntüleri Ortaya Çıktı

Şarkıcı Mustafa Ceceli ile boşandığı eşi Sinem Gedik'in, şarkıcı İntizar ile eşcinsel ilişki yaşadığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

Ses sanatçısı Mustafa Ceceli'nin boşandığı eşi Sinem Gedik ile boşanmaya sebep olan şarkıcı İntizar'ın sevişme görüntüleri ortaya çıktı.

Nerede çekildiği belli olamayan görüntülerde ikilinin eşcinsel ilişkisi net bir biçimde görülüyor.

CECELİ DOSYAYA KOYDU

Mustafa Ceceli'nin açtığı velayet davasında ikilinin aşkı ortaya çıkmıştı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın aşkını kanıtlayan fotoğrafları ve videoları dosyaya koydu. Görüntülerde Ceceli'nin oğlunun da yanlarında olduğu iddiası var.

YORUMLAR (455)

  • YORUMCU:
    Ceceli hacca gitmis cok dindar biriymis ama eski esini bu sekilde dünyaya tanistmasi nekadar dogru cocugu buyudugu zaman hatta simdi bile arkadaslari ona nasil tavrancagini bilmeliydi basina sizdirmak en büyük yanlis ceceli önplana cikmak icin hakli olmak icin en büyük hatayi yapti hem dünyada hem ahirette rahat nefes alamayacak
  • HALKIN SESİ:
    DEMEKKİ CECELİDE BİŞEY VAR BİRDE BU TARAFINDAN BAKIN. KADININ HAKKINI VEREMEZSEN OLACAGI BUDUR
  • MAŞALLAH:
    allahın varlıgından bile şüphe eden insanlardan adaletli olmalarınımı bekleyecegiz . nereyse mustafa ceceli suçlu bulunacak . yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış tatlı diliyle sizde ceceliyi lez ilan edin gitsin nasılsa onu suçluyorsunuz kadın ne yaptıysa adam suçlu oluyor komediye bak allah var o dilleriiz söyleyecek gün gelince dogruları size karşı tanıklık edecek
Tüm 455 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.